Prie „Greitų ir įsiutusių“ prisijungia Holivudo gražuolė

Prie „Greitų ir įsiutusių“ prisijungia Holivudo gražuolė

Praėjusiais metais pasirodžiusi septinta „Greitų ir įsiutusių“ (anl. „Furious 7“) dalis pasaulyje finišavo itin sėkmingai. Pusantro milijardo dolerių uždirbusios juostos kūrėjai nemažina apsukų ir jau kitais metais žada ne ką prastesnę aštuntąją serijos dalį.

Portalas „Variety“ skelbia, kad prie studijos „Universal“ juostos žvaigždyno prisijungs Holivudo gražuolė Charlize Theron. Kokį vaidmenį filme suvaidins aktorė – nepranešama, tačiau beveik nekyla abejonių, kad naujausioje dalyje C. Theron turėtų suvaidinti vieną antagonisčių. Kino studija dar ankstyvoje juostos kūrimo stadijoje žinomai moteriai filme pasiūlė vaidmenį, tačiau pati aktorė tuo metu atsisakė komentuoti apie savo herojės svarbą iki to momento, kai scenarijus turėjo būti užbaigtas.

Ir visgi, kuomet juostos istorija buvo užbaigta, o C. Theron buvo itin patenkinta savo personažo stiprumu – dėl aktorės pasirodymo vis dar buvo likusių klaustukų. Moteris teigė turėjusi pasverti savo galimybes filmuotis juostoje dėl kito projekto, kurį prižiūri „Sony“ kino studija. Teigiama, kad kitas aktorės projektas „Pilkasis žmogus“ (angl. „The Grey Man“) turėtų būti itin sėkmingai įvertintas visame pasaulyje. Visiems „Greitų ir įsiutusių“ bei C. Theron gerbėjams žalią šviesą uždegė „Pilkojo žmogaus“ scenaristai, kuomet šie nusprendė perrašyti istoriją, taip atverdami aktorės įtemptame grafike laisvo laiko.

Aštunta frančizės dalis bus pradėta filmuoti jau šią vasarą, o kino ekranuose pasirodys 2017-ųjų metų balandžio 14-ą dieną. Juostoje ir vėl pasirodys Vinas Dieselis, Dwayne’as Johnsonas ir kitos filmo žvaigždės.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles