Davidas Yatesas režisuos visas penkias „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ dalis

Jau šį savaitgalį į kino teatrus ir vėl sugrįš magiškasis J. K. Rowling sukurtas pasaulis, kurio vinimi taps visai ne berniukas su randu. Šįkart istorija pasakos apie Niutą Skamanderį, kurį įkūnys Eddie Redmayne’as, o filmą režisuos Davidas Yatesas. Tiesa, studija po truputį užsimena vis apie įdomesnius faktus apie tolesnius serijos filmus.

Šiomis dienomis studija patvirtino, kad prie visų penkių dalių stos keturių Hario Poterio filmų režisierius Davidas Yatesas. Portalas „The Hollywood Reporter“ patvirtino, kad visiems šiems filmams scenarijus kurs pati J. K. Rowling, o juostose pagrindinį vaidmenį turėtų suvaidinti tas pats Eddie Redmayne’as.

Pirmiausia „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ turėjo būti vienu filmu, atpasakotu grynai knygos motyvais, o šios ašimi turėjo tapti Niutas Skamanderis. Ilgainiui juosta prasiplėtė į trilogiją ir tik prieš kelias savaites buvo pranešta, kad bus pristatytos net penkios „Fantastinių gyvūnų“ dalys. Ir jeigu pradžioje tai atrodė itin neįtikėtina, vėliau J. K. Rowling užsiminė, kodėl ši istorija turėtų būti tokia įtempta – bus atpasakoti net 19-a metų trunkantys įvykiai. Logiškai peršasi išvada, kad istorijos finale bus pavaizduotas didingas bei legenda pramintas, 1945-ais metais įvykęs, A. Dumbldoro ir G. Grindelwaldo mūšis.

Šį savaitgalį startuosianti juosta nukels žiūrovus į 1926-ųjų Niujorką, kur Niutas Skamanderis visai netyčia pravers savo lagaminėlį, pilną neįtikėčiausių gyvūnų. Kviečiame dar sykį peržvelgti filmo anonsą ir jau nuo šio savaitgalio keliauti į kino teatrus:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles