Pirmajame „Žvaigždžių karų: vienišės“ anonse sukilėliai stoja kovon su imperija

Vakar visiškai netikėtai pasirodžius informacijai apie būsimą anonsą internete beveik gyvenantys vartotojai su nekantrumu laukė būsimo filmo pristatymo. Ir galiausiai, per rytinę laidą „Good Morning America“ buvo parodytas pirmasis „Žvaigždžių karų: vienišės“ (angl. „Star Wars: Rogue One“) tyzerinis anonsas. Dar tikrai ne pilnos trukmės, labai nedaug parodantis anonsas, visgi, turi sąsajų su visa epopėja.

„Žvaigždžių karai: vienišė“ bus pirmasis pasakojimas apie atskirus „Žvaigždžių karų“ visatos veikėjus ar įvykius. Šie filmai bus kaip ir „greta“ visų epizodų ir vienaip ar kitaip apjungs visą galaktiką. „Vienišės“ istorija daugiausiai bus siejama su originaliuoji ir pirmuoju filmu „Žvaigždžių karai: nauja viltis“ (angl. „Star Wars: Episode IV – A New Hope“), o jei tiksliau – su pačia filmo pradžia. Taigi, žiūrint bendrai, kažkur tarp trečiojo ir ketvirtojo epizodo.

Pirmojo filmo atidarymo titruose rašoma: „Tai pilietinio karo metas. Sukilėlių erdvėlaiviai, puolantys iš slaptos bazės, laimėjo pirmąją pergalę prieš blogąją Galaktikos Imperiją. Mūšio metu sukilėlių šnipams pavyko pavogti slaptus Imperijos galingojo ginklo, Mirties žvaigždės, planus. Tai šarvuota kosminė stotis, turinti tiek energijos, kad galėtų sunaikinti planetą.“ Taigi, filmas pasakos būtent apie tuos šnipus.

Na, o iš pirmojo anonso sunku kažką ir pasakyti. Gana nemažas vaizdų kratinys ir tik šiek tiek kažko įdomaus. Galima tik pastebėti dar vienus naujus stormtrooperius, visiškai naujus veikėjus. Bet šiuo anonsu kūrėjai žengia J.J. Abramso pramintu keliu, bandydami sukelti susidomėjimą be nieko konkretaus. Gali būti, kad šįkart šis veiksmas ir nesuveiks. Na, bet matyti Forestą Whitakerį tikrai smagu.

Filme be jo taip pat pasirodys ir pagrindinį vaidmenį atliks Felicity Jones, Madsas Mikkelsenas, Alanas Tudykas, Diego Luna, Benas Mendelsohnas, Donnie Yen ir kiti.

Filmas pasirodys jau šių metų pabaigoje, gruodžio 16 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles