„Marvel“ paskelbė trečiosios fazės filmus ir premjerų datas

„Marvel“ paskelbė trečiosios fazės filmus ir premjerų datas

 

Kino studija „Marvel“ ilgai skatino kino pasaulyje sklidusius gandus, kurių niekaip nepatvirtindavo. Po labai sėkmingo „DC“ pasirodymo su sava informacija apie būsimus filmus, „Marvel“ Holivude, Los Andžele, surengė specialų renginį, kuriame pristatė taip vadinamosios trečiosios „Marvel“ fazės filmų datas ir pačius projektus.

Specialiai surengtame renginyje „Marvel“ atstovai pristatė filmus nuo 2015 iki 2019 metų. Tikėtina, kad paskutiniaisiais metais šioje aibėje filmų dar atsiras, tačiau kol kas visas sąrašas išsirikiuoja iki 2019-ųjų gegužės.

Taigi, jau visiems daugiau mažiau žinomi 2015-ieji jokių staigmenų nepateikia. Kitais metais sulauksime dviejų „Marvel“ projektų. Pirmasis – gegužės 1 d. pasirodantis filmas apie stipriąją galingiausių Žemės superherojų sąjungą „Keršytojai: Ultrono amžius“ (angl. „The Avengers: Age of Ultron“). Nepilnai nei prieš savaitę pasirodęs pirmasis šios juostos anonsas, galima sakyti, sulaužė internetą. Keli pasirodę kadrai sukėlė daug apsvarstymų, kaip vystysis istorija, kokie veikėjai pasislėpę sekundės trukmės kadruose, ką bus galima išvysti naujame filme ir kokia dalia lauke dabartinių keršytojų. Na, ir jau dabar anonsas yra peržiūrėtas apie 50 milijonų kartų. Antroji premjera – Liepos 17 d. pasirodantis ilgai lauktas „Skruzdėliukas“ (angl. „Ant-Man“). Labai ilgai atidėliotame ir vis kažkur kliūnančiame projekte pagrindinius vaidmenis atliks Paulas Ruddas, Evangeline Lilly, Michaelas Douglasas, Michaelas Pena ir kt. Labai tikėtina, kad pirmojo juostos anonso sulauksime sausio antrojoje pusėje.

2016-ieji irgi daug staigmenų nepateikia, į juos taip pat įstatyti du projektai. Pirmasis – trečioji istorijos dalis apie pirmąjį keršytoją „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“). Specialaus renginio metu studija oficialiai patvirtino, kad joje taip pat pasirodys ir Robertas Dwoney‘is Jaunesnysis. Gali būti, kad gegužės 6-ąją pasirodysiančiame filme išvysime ir iki šiol dar nematytą veikėją – Juodąją Panterą. Antrasis filmas – dar prieš kelias pagrindinio veikėjo atlikėją susiradęs „Daktaras Streindžas“ (angl. „Docto Strange“), kuris pasirodys lapkričio 4 dieną. Šiame filme pagrindinį daktaro Styveno Streindžo vaidmenį atliks Serialo „Šerlokas“ (angl. „Sherlock“) žvaigždžė Benedictas Cumberbatchas.

Na, o 2017-ieji tampa labai įdomiais metais. Jais pasirodys net trys „Marvel“ projektai, tarp kurių – vienas visiškai naujas. Pirmasis, gegužės 5 d. pasirodantis, bus „Galatikos sergėtojai 2“ (angl. „Guardians of the Galaxy 2“). Įspūdingos finansinės sėkmės sulaukęs pirmasis filmas yra puikus pavyzdys, kaip iš visiškai nežinomų veikėjų studija geba sukurti naują ir beprotiškai sėkmingą projektą, kurio tęsinio laukia visi komiksų filmų gerbėjai. Antrasis filmas, pasirodysiantis liepos 28 d., taip pat bus tęsinys. Tai bus trečiasis filmas apie Skandinavų Dievo Torą. Dabar jis jau turi ir oficialų pavadinimą – „Toras: Ragnarokas“ (angl. „Thor. Ragnarok“). Jame užfiksuoti dviejų pagrindinių veikėjų, gerojo ir blogojo, vardai. Trečiasis projektas – ilgai puse lūpų aptarinėtas naujasis veikėjas „Juodoji pantera“ (angl. „Black Panther“). Jame pagrindinį vaidmenį atliks Chadwickas Bosemanas. Filmas pasirodys lapkričio 3 dieną.

2018 metais taip pat išvysime nemažai įdomių ir naujų projektų. Pirmasis – trečioji „Keršytojų“ dalis. Jei tiksliau, trečiosios dalies pirmoji dalis. Jau anksčiau sklandę gandai apie į dvi dalis skeliamą filmą pasitvirtina. Taigi, pirmąją projekto dalį „Keršytojai: Amžinybės karas. 1 dalis“ (angl. „The Avengers: Infinity War. Part One) išvysime gegužės 4 dieną. Antrasis filmas – naujas vėjo gūsis „Marvel“ visatoje, kurioje pirmąkart bus pristatytas filmas apie moterį superheroję. Liepos 6 dieną pasaulio kino teatrus pasieks „Kapitonė Nuostabioji“ (angl. „Captain Marvel“). Na ir trečiasis, taip pat naujas projektas – dar vienas bandymas į jau ir taip plačią visatą įvesti naują grupę veikėjų, kurie pasirodys filme „Nežmonės“ (angl. „Inhumans“). Jų premjera numatoma lapkričio 2 dieną.

Paskutinysis projektas, kol kas užbaigiantis „Marvel“ filmų maratoną – antroji trečiojo „Keršytojų“ filmo dalis. 2019 metų gegužės 3 dieną pasirodys toks grandiozinis filmas, kad tai dar ilgai neturėtų išsitrinti iš žiūrovų atminties.

Kol kas iš „Marvel“ kino visatos žinių tiek. Dabar telieka sulaukti, kokie aktoriai užims veikėjų vietas ir apie ką konkrečiai bus pasakojamos istorijos.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles