Planuojamas „Dredo“ tęsinys, kuris bus priešistorė

Planuojamas „Dredo“ tęsinys, kuris bus priešistorė

Po ilgų svarstymų ir neaiškumų aktorius Karlas Urbanas pranešė, jog filmo „Dredas“ kūrybinė grupė svarsto apie antrosios dalie sukūrimą. Tik šįkart mintys sukasi ne apie tęsinį, o apie priešistorę. Tai yra ganėtinai logiškas sprendimas, tačiau dėl finansinės sėkmės vis dar abejojama.

Po fanų labai pamėgtos, kritikų išgirtos, tačiau finansiniu krachu tapusios pirmosios „Dredo“ dalies galiausiai vėl ėmė sklisti kalbos apie antrąją dalį. Ir, žinoma, šias kalbas pakurstė didžiausias serijos fanas, pagrindinio vaidmens atlikėjas, aktorius Karlas Urbanas.

Čikagos parodoje „Comic-Con“ aktorius teigė, kad laukia itin įdomi istorija. „Šiuo metu galvojame apie priešistorės sukūrimą. Jei tiksliau, tai teisėjų atsiradimą ir Dredo kelionę ieškant pirmojo vyriausiojo teisėjo Fargo“, – parodos metu pasakojo aktorius.

Nors tai ir nėra dar iki galo patvirtinta informacija, filmas, visgi, gali būti sukurtas. Šįkart studijos finansinė nesėkmė buvo nurašyta būtent prastam veikėjo nušvietimui pasaulinėje rinkoje. Kol kas daugiau jokios informacijos nepateikia nei oficialūs šaltiniai, nei studija, todėl spekuliuoti sklindančia menka informacija neverta. Geriausia žinia yra ta, kad tęsinys greičiausiai bus, o dabar telieka laukti daugiau žinių apie brutalaus legendinio komiksinio teisėjo nuotykius.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles