Naujuose „Lošėjo“ plakatuose atspindėtos herojaus laukiančios įtampos

Lietuvos kino teatrus pasiekė nacionalinei premjerai sukurti Igno Jonyno filmo „Lošėjas“ plakatai. Juose stambiu planu vaizduojamas pagrindinį vaidmenį atlikusio aktoriaus Vytauto Kaniušonio veidas. Į būsimą žiūrovą žvelgiančiam filmo personažui Vincentui ant kaktos krauju išteptas užrašas „Lošėjas“, o filmo šūkis – „Čia žaidžiama iš mirties“ – nurodo pagrindinę siužeto kryptį.

Filmo plakatus kūrė reklamos agentūra „New!“. „Lošėjas“ unguriškai nepasiduoda nusiaurinimui iki žanro, todėl kurdami dizainą galvojome, kaip išlaikyti ir pabrėžti jo daugialypiškumą. Pirmieji plakatai, sukurti užsieniui, buvo vienspalviai. Pagrindiniai herojai tarsi matė kažkieno nuopuolį, tačiau dviprasmiškas vaizdas neišdavė scenarijaus vingių.“ – teigiama agentūros pranešime.

Lietuviškoji versija premjerai kino teatruose tapo spalvota ir vaizduoja Vincentą skirtingose stresinėse situacijose – vienur jis išmuštas prakaito, kitur matyti kraujo pėdsakai – taip lyg užsimenama apie „Lošėjuje“ herojaus laukiančias įtampas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles