„Netflix“ pristatė Angelinos Jolie filmo „First They Killed My Father“ anonsą

Internetinė televizija „Netflix“ savo žiūrovams pristato Angelinos Jolie režisuoto filmo „First They Killed My Father“ anonsą.

Filmas sukurtas remiantis Loung Ung – iš Kambodžos kilusios žmogaus teisių aktyvistės, memuarais. Juosta pasakos apie L. Ung vaikystę ir išgyvenimo istoriją Kambodžoje vykstant žiauriam komunistiniam režimui. Šio režimo laikotarpiu, per ketverius metus, vykdant genocidą buvo nužudyta ketvirtadalis šalies gyventojų. Kai L. Ung gimtasis miestas, Kambodžos sostinė Pnompenis yra apsupamas kareivių, jauna mergaitė yra atskiriama nuo savo šeimos, kuri išsiunčiama į darbo stovyklą. Dėl visų šių priežasčių mergaitė nuo vaikystės tampa kareive.

Kuriant filmą režisierė A. Jolie į pagalbą pasikvietė vietinę dokumentinių filmų prodiuserę Rithy Panh. Prodiuserių komandoje dirbo ir pati Loung Ung, vyriausias A. Jolie sūnus Maddoxas Jolie-Pittas, Adamas Sommeris ir kiti. Kinematografijai vadovavo „Oskaro“ statulėlės laureatas Anthony Dod Mantlesas. Visa juosta buvo nufilmuota būtent Kambodžoje, o didžioji dalis aktorių kolektyvo – neprofesionalai.

Juostos premjera vyko vasario mėnesį ir dabar ji bus pristatyta Toronto filmų festivalyje. „Netflix“ televizijos žiūrovai filmą galės pamatyti jau rugsėjo 15 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles