Benas Affleckas nepasirašė jokios sutarties dėl solinio filmo apie Betmeną

Benas Affleckas nepasirašė jokios sutarties dėl solinio filmo apie Betmeną

Beno Afflecko sutartis su studija „Warner Bros.“ neturi jokio punkto dėl aktoriaus dalyvavimo soliniame filme apie Betmeną. Apie tai portalui „The Hollywood Reporter“ pranešė vienas iš aktoriaus atstovų spaudai Patrickas Whitesellis.

„Jis turi nusifilmuoti dar dviejuose „Teisingumo lygos“ filmuose. Bendrai, jis Betmeno kostiumą apsiaus tris kartus. Taip pat yra labai puikus scenarijus apie patį Betmeną, kurį jis pats parašė, tačiau apie tai dar anksti kalbėti.“ – pasakė P. Whitesellis.

Anksčiau buvo kalbėta, jog Benas Affleckas taps ne tik solinio filmo apie Betmeną scenaristu, tačiau jis ir pats surežisuos naują „Tamsos riterio“ filmą. Kol kas tai tik kalbos ir gandai, kuriuos artimiausiu metu turėtu paneigti arba patvirtinti studijos „Warner Bros.“ atstovai.

Pirmasis Beno Afflecko pasirodymas Betmeno amplua įvyko šių metų kovo 25 dieną filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman V Superman: Dawn of Justice“). Juosta startavo visame pasaulyje su 420 mln. dolerių, o po penkių rodymo dienų pasiekė pusės milijardo dolerių ribą.

Pirmasis „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) filmas į viso pasaulio kino ekranus atkeliaus 2017 m. lapkričio 17 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles