Christophas Waltzas debiutuos kaip režisierius

Christophas Waltzas debiutuos kaip režisierius

Quentino Tarantino numylėtinis Christophas Waltzas nuo šiol galės tituluoti save ir režisieriumi. Jis režisuos filmą „Blogiausios vedybos Džordžtaune“ (angl. „Worst Marriage in Georgetown“) ir taps pagrindiniu šio filmo aktoriumi.

Filmas bus paremtas tikra istorija, kuri išgarsėjo po žurnalisto Franklino Foerio straipsnio „New York Times“ žurnale. Straipsnyje yra pasakojama apie žmonių manipuliavimu garsėjusį Albrechtą Muthą, kuris suviliojo ir vedė turtingą našlę Violą Drath. Jų romanas greitai įgavo pagreitį ir A. Muthas išgarsėjo kaip žmogus, galintis padaryti įtaką net garsiausiems politikams. Jis vedė V. Drath būdamas 26 metų kai jai buvo 71-eri. Jų romanas pasibaigė po to, kai būdama 91-erių metų V. Drath buvo atrasta nužudyta jos pačios namuose 2011 metais.

C. Waltzas, kaip galima suprasti iš filmo aprašymo, įkūnys A. Muthą. Ir jeigu dar nežinome apie aktoriaus režisūrinius sugebėjimus, galime suprasti, kad jis mokėsi iš geriausiųjų. Už savo pasirodymus Q. Tarantino filmuose „Negarbingi šunsnukiai“ (angl. „Inglourious Basterds“) ir „Ištrūkęs Džango“ (angl. „Django Unchained“) jis laimėjo Oskarus. Už praėjusių metų Timo Burtono filmą „Didelės akys“ (angl. „Big Eyes“) jis buvo nominuotas Auksiniam gaubliui. Artimiausiu metu jį bus galima išvysti antroje šių metų pusėje pasirodysiančiame naujame Džeimso Bondo filme „Spektras“ (angl. „Spectre“), kurį režisuoja ne ką mažiau talentingas Samas Mendesas.

Filmą „Blogiausios vedybos Džordžtaune“ parašė Davidas Auburnas, laimėjęs Pulitzerio premiją ir parašęs filmą „Išbandymas“ (angl. „Proof“). Filmo prodiuseriais taps pats C. Waltzas, Erica Steinberg ir Nicolas Chartier.

„Blogiausios vedybos Džordžtaune“ pradės filmavimą spalio 12 dieną ir kino teatruose veikiausiai pasirodys kitų metų Oskarų sezono metu.

Ši naujiena potencialiai yra viena iš daugelio, apie kurias girdėsime artimiausiomis savaitėmis, kadangi artėjantį Kanų kino festivalį visuomet supa žinios apie naujus žymių kūrėjų projektus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles