Jeanas-Claude‘as Van Damme‘as suvaidins „Kikboksininko“ perdirbinyje

Jeanas-Claude‘as Van Damme‘as suvaidins „Kikboksininko“ perdirbinyje

Šįkart galima pranešti dvi naujienas – gerą ir blogą. Pradedant nuo blogos, iš „Kikboksininko“ (angl. „Kickboxer“) perdirbinio projekto pasitraukė pagrindinį vaidmenį turėjęs atlikti Tony‘is Jaa, atlikęs vaidmenį „Greituose ir įsiutusiose 7“ (angl. „Furious 7“). Geroji žinia – prie filmo prisijungia ir T. Jaa pagrindiniame vaidmenyje pakeičia originalusis kikboksininkas Jeanas-Claude‘as Van Dammas.

Tiesą sakant, nežinia, ar tai labai jau gera žinia, bet bent žinome, kad jam šį vaidmenį kadais buvo labai lengva atlikti. Gali būti, kad šįkart viskas seksis ne ką prasčiau, nes ir ankstesniuose filmuose aktorius pasirodydavo visai neblogai, žiūrovus džiugindamas savo firminiais suktukais. Naujajame filme J.C.V. Dammas vaidins kiek „patobulintą“ meistrą Čau.

„Kikboksininkas“ pasakos apie Eriką ir Kurtą Slounus, kurie yra žinomos rytų kovos menus praktikuojančios šeimos palikuonys. Kurtas visuomet buvo vyresniojo brolio Eriko šešėlyje, mat jam trūksta įgūdžių, reikiamų čempionui. Vieną dieną Kurtas savo akimis pamato, kaip Muay Thai čempionas Tongas Po nužudo jo brolį, todėl prisiekia už jį atkeršyti. Jis treniruojasi pas savo brolio mokytoją Ksian Čau, o vėliau pasirengia Muay Thai kovai iki mirties.

Filme vaidmenis taip pat atliks Alainas Moussi, Dave‘as Bautista ir George‘as St. Pierre‘as. Filmą režisuos Johnas Stockwellas. 1989-ųjų hito perdirbinys jau pradėtas filmuoti nuo šios savaitės. Filmavimo darbai vyksta Naujajame Orleane, Luizianoje ir Tailande.

Kada pasirodys filmas dar neskelbiama

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles