Per „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ premjerą Londone Ianas McKellenas bučiniu apdovanojo Orlando Bloomą

Londono Leičesterio aikštę pirmadienio vakarą užtvindė puošnūs Holivudo aktoriai ir milžiniška elfais bei kitais Viduržemio gyventais persirengusių gerbėjų minia – taip buvo švenčiama išskirtinė finalinės Peterio Jacksono „Hobito“ trilogijos dalies „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ (angl. „The Hobbit: The Battle of the Five Armies“) premjera.

Šventės proga patiestu žaliuoju kilimu žengė puikiai kino gerbėjams pažįstami aktoriai, tokie kaip Martinas Freemanas, Benedictas Cumberbatchas, Luke’as Evansas, Richardas Armitage’as, Evangeline Lilly, Ianas McKellenas, Orlando Bloomas ir Andy Serkisas.

Kaip pranešė Dailymail.co.uk, ištikimiausi P.Jacksono kūrybos gerbėjai tam, kad pamatytų mylimus aktorius, prie kino teatro, kuriame vyko premjera, stovyklavo net penkias dienas. Kino įvykis buvo tiesiogiai transliuojamas net į 160 šalių. „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ – tai P.Jacksono keturiolika metų trukusios kelionės po britų rašytojo Johno Ronaldo Reulio Tolkieno sukurtą ir į kino ekranus perkeltą Viduržemį pabaiga.

Tūkstančiai gerbėjų Londone „Hobito“ ir „Žiedų valdovo“ trilogijų aktorius sutiko ovacijų ir džiaugsmo šūkių banga. Puikiai nusiteikusios garsenybės bendravo su gerbėjais ir tarpusavyje, noriai fotografavosi. Tačiau viena įdomiausių žaliojo kilimo akimirkų tapo šiltas O.Bloomo ir I.McKelleno pasisveikinimas – vyrai pasibučiavo į lūpas. 75-erių I.McKellenas jau daugybę metų neslepia savo netradicinės orientacijos, tačiau 37-erių O.Bloomas, akivaizdu, taip pademonstravo kolegišką meilę ir pagarbą. O.Bloomas visuomet domėjosi moterimis – susitikinėjo su kolege Kate Bosworth, buvo vedęs Australijos modelį Mirandą Kerr, su kuria susilaukė sūnaus. Britų spauda, tad tikėtina, kad jų bučinys – tik kolegiškos meilės ir pagarbos ženklas.

Holivudo šlovės alėjoje pagerbs ištikimų garsenybių būrys

Artėjant finalinės „Hobito“ trilogijos dalies „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ premjerai, kurį Lietuvoje įvyks gruodžio 19 dieną, režisierius P.Jacksonas turi dar vieną progą švęsti. Gruodžio 8 dieną Holivudo šlovės alėjoje bus atidengta Naujosios Zelandijos kino kūrėjui skirta žvaigždė.

Gana simboliška, kad P.Jacksonui žvaigždė bus įteikta tokiu svarbiu metu – kartais net ypač nusipelniusiems aktoriams ir režiesieriams šios garbės tenka laukti ne vienerius metus. Šią įsimintiną progą kino kūrėjo pašonėje bus visas būrys „Hobito“ ir „Žiedų valdovo“ trilogijų aktorių. Renginio pranešėju tapo hobitą Bilbą Beginsą ekranuose įkūnijęs aktorius M.Freemanas. Taip pat iškilmingoje ceremonijoje dalyvaus O.Bloomas, E.Lilly, Lee Pace’as, L.Evansas, R.Armitage’as ir Elijah Woodas.

P.Jacksono žvaigždė yra ypač prestižinėje Holivudo šlovės alėjos vietoje – prieš pat „Dolby“ teatrą, kuris yra laikomas JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimų namais.

Filme „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ Viduržemės laukia milžiniškas pavojus. Galingasis priešas Sauronas pasiuntė keturis orkų legionus, kad šie slapta atakuotų Vienišąjį Kalną. Nykštukų, elfų ir žmonių rasėms teks apsispręsti – suvienyti jėgas ar būti negailestingai sunaikintiems. Žiūrovų pamėgtam hobitui Bilbui teks kautis už savo ir savo draugų gyvybes garsiausiame visų laikų – Penkių armijų – mūšyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles