Sylvesteris Stallone režisuos „Krydą 2”

Sylvesteris Stallone režisuos „Krydą 2”

Šią savaitę pasirodžius džiugiai naujienai, kad „Krydas 2” (angl. „Creed 2”) bus pradėtas filmuoti jau kitų metų vasario mėnesį, iškart skubame pranešti, kad jį režisuos pats Sylvesteris Stallone.

Oficialiai patvirtinta, jog pirmosios „Krydo“ dalies režisierius Ryanas Coogleris savo vietą užleis visos Rokio Balboa istorijos kūrėjui Sylvesteriui Stalone. Savo režisuotų filmų kolekcijoje S. Stallone jau turi aštuonias juostas, iš kurių pusė – tam tikros, filmų serijos apie Rokį Balboa, dalys. Tame sąraše taip pat puikuojasi „Rembo“ (angl. „Rambo“) ir „Nesunaikinami“ (angl. „The Expendables“).

„Krydas” kino teatruose debiutavo 2015-aisiais. Susilaukęs daug pagyrų iš kino kritikų, filmas tuo pačiu buvo ir finansiškai sėkmingas. Turėdamas 35 milijonų JAV dolerių biudžetą jis sugebėjo uždirbti 173,5 milijonus JAV dolerių visame pasaulyje. S. Stallone po pasirodymo „Kryde“ antrą kartą buvo nominuotas „Oskaro“ apdovanojimui būtent už turbūt garsiausią savo suvaidintą personažą – Rokį. Tęsinio „Krydas 2” kūrimas buvo tik laiko klausimas, bet panašu, jog to paties laiko prireiks norint sulaukti oficialių juostos siužeto ar išleidimo datos detalių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles