Naujame „Transporteris. Pripildytas“ anonse – keli tikrojo siužeto žvilgsniai

Artėjant premjerai, internete pasirodė naujas ketvirtosios „Transporterio“ dalies anonsas, kuris pristato tęsinį arba, galima sakyt, savotišką serijos perkrovimą. „Transporteris. Pripildytas“ (angl. „Transporter Refueled“) pratęs samdomo vairuotojo-kurjerio istoriją, tik šįkart pagrindiniame vaidmenyje bus ne Jasonas Stathamas, o naujas, jaunesnis britų aktorius Edas Skreinas.

Galima pastebėti tendenciją, kad Holivudas pradeda vedžioti savo žiūrovus už nosies. Ypatingai su veiksmo filmais. Pirmajame anonse iki begalybės prikišant veiksmo scenų ir absoliučiai nieko nepasakant sudaromas vienas įspūdis apie filmą. Vėliau pasirodančiuose anonsuose pateikiama daugiau istorijos detalių ir šįkart viskas atrodo gana silpnai. Jei su „Hitmanu. Agentu 47“ (angl. „Hitman. Agent 47“) ši taktika pasiteisino ir antrasis anonsas sudomino gerokai labiau, tai ketvirtojo „Transporterio“ istorija skamba labiau nei apgailėtinai.

Anonse esame supažindinami su naujuoju transporteriu Frenku Martinu, kuris sau ramiai vežioja slaptus paketus, kol galiausiai vieną dieną netyčia įsivelia į labai nedžiuginančią situaciją. Jam iškyla daug bėdų, jį persekioti ima ne tik policija, bet ir rusų mafija. Vėlgi, nieko naujo. Daug švaistymosi kumščiais, važinėjimo gražiomis Audi ir pusėtinai atrodančios merginos (viską gadina tragiški perukai). Blogiausia yra tai, kad pagrindine problema tampa pagrobtas tėvas. Labiau nuvalkioto ėjimo nebuvo galima sugalvoti. Na, o dar vaizdą gadina ir tragiška moteriškos (garbanotos) blogietės vaidyba, kurios vienas ištartas sakinys sugadina visą anonsą. Jis, išvertus į lietuvių kalbą, skambėtų „Jys sūmuokiės ūž vyską“. Košmaras, ne kitaip.

Naujasis filmas pasakos apie Frenka Martiną, kuris vežioja slaptus paketus neaiškiems žmogeliams. Vieną savaitgalį Frenką aplanko jo tėvas, tačiau geri planai susidrumsčia ir tėvo-sūnaus savaitgalis nueina šuniui ant uodegos, kai Frenkas netyčia sudalyvauja kaip banko apiplėšimo dalyvis ir vairuotojas. Frenkas turi pasinaudoti savo žiniomis ir vairavimo įgūdžiais, kad aplenktų rusą mafijozą, o jam dar trukdo ir gražios bei beprotiškai pavojingos moterys.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Edas Skreinas, Gabriella Wright, Radijove Bukvic, Anatole Taubman, Tatiana Pajkovic ir kiti. Filmą režisuoja „13 rajono: Plytų rūmų“ (angl. „Brick Mansions“) režisierius Camille‘is Delamarre‘as, o prodiusuoja Lucas Bessonas.

Ketvirtąjį „Transporterį“ išvysime jau spalio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles