Naujojo Betmeno filmavimo darbai prasidės kitų metų vasarą

Naujojo Betmeno filmavimo darbai prasidės kitų metų vasarą

Paskutiniu metu apie „DC“ filmus girdime daugiau gandų, nei faktų: aktorių pokyčiai, papildomi filmai vietoje visatos kūrimo iš naujo ir t.t. Apie naująjį Betmeno filmą kalbos netyla nuo 2015-ųjų, kai pasaulis pamatė pirmą „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ anonsą. Pradžioje turėjęs būti Beno Afflecko projektas, kurį aktorius planavo režisuoti, parašyti ir vaidinti, filmas įsisuko į nesustabdomą pokyčių tornadą, kurio ateitis, kaip ir B. Afflecko įsitraukimas į tolimesnę „DC“ visatos plėtrą, vis dar nėra aiški.

Dabar dar gandų: svetainės „The Wrap“ žurnalistas Umberto Gonzalezas tvirtina turįs žinių iš Holivudo užkulisių. Anot jo, „DC“ liko sužavėti paties režisieriaus Matto Reeveso, geriausiai žinomo naująja „Beždžionių planetos“ (angl. „Planet of the Apes“) trilogija, parašytu scenarijumi, tad yra tikimybės, jog filmavimo darbai prasidės jau 2019-ųjų viduryje. Šįkart studija pasiruošusi sukurti teisingą ir tvirtą Betmeno versiją.

Kol kas dar neaišku, ar pats Benas Affleckas grįš į pagrindinio veikėjo vaidmenį: jau kurį laiką sklando kalbos, kad aktorius pasiryžęs palikti „DCEU“, tačiau B. Afflecko artimieji ir šaltiniai iš Holivudo tai patvirtina, tai atsiima šiuos teiginius. Turint omenyje „DC“ praeities klaidas („Nuostabioji moteris“ (angl. „Wonder Woman“) buvo vienintelis komerciškai ir kritiškai pasisekęs „DCEU“ filmas), visai natūralu tikėtis tvarkingo serijos atgaivinimo, kaip su Žmogumi-voru pasielgė „Sony“ (tiesa, tik iš antro karto). Jei gandai apie numatytą filmavimo pradžią pasitvirtins, tikrąjį kandidatą į Tamsos riterio vaidmenį sužinosime jau greitai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles