Melas Gibsonas režisuos filmo „The Wild Bunch“ perdirbinį

Melas Gibsonas režisuos filmo „The Wild Bunch“ perdirbinį

Samo Peckinpaho klasika tapęs 1969 m. vesternas „The Wild Bunch“ sulaukė savo laiko, kai kino studija „Warner Bros.“ nusprendė sukurti šio filmo perdirbinį, kurio bendraautoriumi, režisieriumi ir vykdančiuoju prodiuseriu tapo aktorius Melas Gibsonas. M. Gibsonas scenarijų sukūrė kartu su Bryanu Bagby‘iu. Dar nėra aišku, ar M. Gibsonas tiesiog sukurs filmo „The Wild Bunch“ perdirbinį, ar nukryps nuo S. Peckinpaho originalios versijos. „Warner Bros.“ jau ankčiau bandė dirbti su M. Gibsonu ir siūlė jam vadovauti filmo „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) tęsiniui, tačiau aktorius kategoriškai atsisakė.

„The Wild Bunch“ po išleidimo 1969 m. buvo sutiktas prieštaringai, kadangi filme gausu smurto scenų. Šioje juostoje pasakojama istorija apie senstančią nusikaltėlių grupuotę, kurie nusprendžia įvykdyti paskutinį savo darbelį JAV ir Meksikos pasienyje, kol juos persekioja žiaurus ir stipriai apsiginklavęs šerifas. Kalbant apie grafinį smurtą filme, S. Peckinpaho originali versija žinoma ir dėl savo painumo, daugiakampiškumo ir greito redagavimo, naudojant ir lėtus, ir greitus judančius vaizdus, kas filmo išleidimo laiku buvo laikoma revoliucine kinematografijos technika.

M. Gibsonas paskutinį sykį į režisieriaus kėdę sėdosi įamžinti Antrojo pasaulinio karo biografinės juostos „Pjūklo ketera“ (angl. „Hacksaw Ridge“), kuri jam uždirbo „Oskaro“ nominaciją, geriausio režisieriaus kategorijoje 2017 m. Kitas M. Gibsono kaip režisieriaus darbas, Antrojo pasaulinio karo drama „Destroyer“ (liet. „Eskadrinis minininkas“), kuris pasakos istoriją apie Okinavos mūšį. Filmas turėtų būti pradėtas kurti kitų metų pavasarį, Australijoje, o juostoje vaidins aktorius Markas Wahlbergas. Kadangi šis M. Gibsono projektas jau plėtojamas, gali šiek tiek užtrukti, kol aktorius imsis filmo „Whe Wild Bunch“ perdirbinio. Režisierius, scenaristas, aktorius jau daugybę metų kalba ir apie filmo „Kristaus kančia“ (angl. „The Passion of the Christ“) tęsinį, tačiau šiandien lieka neaišku, ar šis projektas dabar yra prioritetinis.

Daugybė M. Gibsono projektų, įskaitant filmus „Narsioji širdis“ (angl. „Braveheart“), „Kristaus kančia“, ir „Pjūklo ketera“, labiausiai žinomi dėl gausaus grafinio smurto, tad „The Wild Bunch“ atnaujinimas neturėtų sukelti sunkumų M. Gibsonui. Kai S. Packinpaho filmas buvo kritikuojamas dėl didelio kiekio smurto ekrane, režisierius teigė, kad tai buvo tarsi metafora į Vietnamo karą, kuris vyko kaip tik tuo metu. Apie šio filmo perdirbinį buvo kalbama jau beveik dešimtmetį, o juostos režisieriumi dar 2011 m. buvo pasirinktas Tony‘is Scottas. Deja, po režisieriaus mirties 2012 m. projekto vystymas sustojo.

M. Gibsono grįžimas į Holivudą buvo ganėtinai lėtas po to, kai 2006 m. aktorius buvo sulaikytas vairuojantis neblaivus ir antisemitiniais pasisakymais įžeidinėjo jį sulaikiusius pareigūnus. Vėliau, 2010 m., buvusi M. Gibsono žmona Oksana Grigorieva įrašinėjo aktoriaus rasistinius pasisakymus. Teisėsauga pradėjo smurto šeimoje tyrimą prieš M. Gibsoną, tačiau vėliau jį atšaukė, kai aktorius prisiėmė kaltinimus.

Naujienos apie filmo „The Wild Bunch“ perdirbinį buvo paskelbtos naujienų portale „Deadline“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles