Dėl naujo išleidimo plano „Tenet“ vis tiek debiutuos šią vasarą

Dėl naujo išleidimo plano „Tenet“ vis tiek debiutuos šią vasarą

Praeitą savaitę „Tenet“ buvo visiškai pašalintas iš vasaros repertuarų. Dėl vis dar neatsileidžiančios situacijos Amerikoje bei Kinijos kino teatrams uždėjus draudimus, „Warner Bros“ studija nerizikavo savo didžiuoju 200 milijonų JAV dolerių kainuojančiu projektu, tačiau teigė, kad svarsto teikti pirmenybę globalinėms auditorijoms, kurių kino teatrai jau sėkmingai veikia. Kaip tarė, taip ir padarė.

Naujas „Tenet“ premjeros planas paleis filmą palaipsniui po 70 teritorijų. Lietuva taip pat įtrauktą į šį sąrašą ir dar net į pačią pirmą išleidimo dieną. Mūsų kino teatruose „Tenet“ planuojamas parodyti vis dar šią vasarą, rugpjūčio 26d.

„Warner Bros“ studija tikisi, kad šis netradicinis išleidimas sugebės atpirkti milžinišką filmo biudžetą. Didžiausiai ir pelningiausiai kino teatrų rinkai Amerikoje iki pilno pajėgumo dar toli, tuo tarpu „Tenet“ negali būti rodomas Kinijoje, nes filmai ten šiuo metu privalo neviršyti dviejų valandų trukmės, tačiau šios šalies kino teatrų savininkai teigia, kad ši taisyklė greitai bus panaikinta. Pasitikėjimo studijai kelia sėkmingas „Pusiasalio“ (angl. „Peninsula“), „Traukinio į Busaną“ (angl. „Train to Busan“) tęsinio debiutavimas, vien Korėjoje surinkęs virš dvidešimt milijonų JAV dolerių. Šiuo metu naujų populiarių filmų paklausa yra itin didelė ir studija planuoja tuo pasinaudoti ir parduoti į juos daugiau bilietų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles