Į kino teatrus sugrįžta keturias Oskarų statulėles pelniusi „Matricos“ trilogija

Dėmesio! Viso renginio metu privaloma dėvėti apsauginę kaukę. Visi trys filmai bus rodomi originalo kalba be lietuviškų subtitrų.

Jau rugpjūčio 8 dieną ištikimiausi serijos gerbėjai galės visuose „Forum Cinemas“ kino teatruose dar sykį išvysti kultine tapusią trilogiją „Power Hit Radio“ pristatomame „Matricos“ maratone.

„Džiaugiamės, kad į „Forum Cinemas“ ekranus galime grąžinti neeilinius filmus, subūrusius milžiniškas fanų bendruomenes visame pasaulyje. Šįkart pasistengėme, kad mus pasiektų neeilinis renginys. „Matrica“ (angl. „The Matrix“) yra tapusi tikra kulto klasika, o geriausia ja mėgautis yra būtent kine“, – teigia „Forum Cinemas“ rinkodaros vadovas Dainius Beržinis.

Tik pirmajai juostai finansavimą gavę tuomet broliai Wachowski 1999 m. pristatė legendinę „Matricą“, kuri itin greitai pelnė gerbėjų simpatijas. Jau visai netrukus buvo kibta į tęsinius ir po ketverių metų pasirodė dar dvi serijos dalys „Matrica. Perkrauta“ (angl. „The Matrix Reloaded“) ir „Matrica. Revoliucijos“ (angl. „The Matrix Revolutions“). Pati „Matricos“ istorija yra apie 1999-aisiais gyvenantį Neo, kuris netrukus išsiaiškina iš tikrųjų gyvenantis virtualiame pasaulyje, kitaip tariant – Matricoje. Jį susiranda Morfėjus, kuris šventai tiki, jog būtent Neo yra išrinktasis, galintis sunaikinti Matricą ir išlaisvinti žmoniją.

Visoje „Matricos“ trilogijoje pagrindinius vaidmenis atlieka Keanu Reevesas, suvaidinęs jį išgarsinusį personažą Neo. Filmuose taip pat vaidina Laurence’as Fishburnas, tapęs Neo talentu neabejojančiu Morfėjumi, Triniti suvaidinusi Carrie Anne-Moss, ikoniškąjį antagonistą Agentą Smitą įkūnijęs Hugo Weavingas ir daugelis kitų, visiems puikiai pažįstamų aktorių.

„Matricos“ maratonas rugpjūčio 8 dieną bus rodomas visuose „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Renginio programa žemiau, o bilietai – jau prekyboje.

Programa:

14:30 – atidaromos durys.
15:00 – 17:16 – Filmas „Matrica“
17:16 – 17:50 – Pertrauka
17:50 – 20:08 – Filmas „Matrica. Perkrauta“.
20:08 – 20:50 – Pertrauka
20:50 – 22:59 – Filmas „Matrica. Revoliucijos“.
23:00 – Pabaiga.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles