Oficialu! Joaquinas Phoenixas vaidins Džiokerį

Oficialu! Joaquinas Phoenixas vaidins Džiokerį

Gandai, jog J. Phoenixas imsis šio vaidmens sklandė jau seniai, tačiau tik šiandien tai tapo visiškai oficialu ir nebeginčijama. Tai, jog itin talentingas ir išskirtinis aktorius atliks populiariausio ir žinomiausio blogiuko komiksų pasaulyje vaidmenį, turėtų būti išties džiuginanti žinia. Tai patvirtina faktas, kad J. Phoenixas kol kas yra vienas rimčiausių pretendentų laimėti Oskarą už geriausią vaidmenį 2018 metais. Džiokerio personažas yra toks svarbus, jog aktorių pavardės, kurie ėmėsi šio vaidmens atima žadą – Cezaras Romero, Jackas Nicholsonas, Heathas Ledgeris ir Jaredas Leto, o dabar ir Joaquinas Phoenixas.

Kas žinoma apie naujausią filmą? Kol kas nėra paskelbtas oficialus filmo pavadinimas, tačiau aišku, jog tai bus atskiras ir nuo kitų nepriklausomas filmas. Tai reiškia, jog „Savižudžių būryje“ (angl. „Suicide Squad“) pasirodęs Džiokeris (akt. Jared Leto) bent jau kol kas niekur nedings. Šitokiu būdu „DC“ kompanija galimai rodo neapsisprendimą ir chaotiškumą. Pasirodžius filmui galime tikėtis, kad bus pasilikta tik prie vieno Džiokerio varianto, o variantas bus, žinoma, tas, kuris susilauks geresnių kritikų ir žiūrovų įvertinimų, jų simpatijų. Įmanomas ir kitas scenarijus – du skirtingi tos pačios komiksų visatos pasauliai, atskleidžiantys tų pačių veikėjų skirtingus bruožus. Viena linijų galėtų likti tamsesnė ir niūresnė, kaip įprasta, o kita -panašesnė į „Marvel“ kompanijos – spalvinga ir linksma (dar viena desperacija vaikantis sėkmės).

Biudžetas, numatomas filmui, yra neįprastai mažas, t. y. beveik tris kartus mažesnis nei kitiems panašiems filmams, o tai leidžia tikėtis daugiau koncentracijos į personažus bei jų atskleidimą, o ne pigių specialiųjų efektų (iš tiesų tai ne tokių ir pigių). Patys filmavimai prasidės jau labai greitai – rugsėjį, todėl ir filmo pasirodymo data neturėtų užtrukti pernelyg ilgai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles