Nicolas Cage’as Įgarsins žmogų vorą būsimame animaciniame filme

Nicolas Cage’as Įgarsins žmogų vorą būsimame animaciniame filme

Nicolas’o Cage’o karjera yra viena įdomiausių iš Holivude dirbančių aktorių. Jis yra vaidinęs daugelyje įvairių žanrų filmų, buvęs kelių Holivudo pelningiausių filmų žvaigžde, laimėjęs Oskarą ir daugelį kitų apdovanojimų, tačiau per paskutinį dešimtmetį kai kurie jo filmai net nepasiekia didžiojo ekrano ir sulaukia dažniausiai neigiamos reakcijos. Vienu metu Nicolas Cage’as turėjo vaidinti įžymiausią visų laikų superherojų – Supermeną, tačiau projektas buvo atšauktas. Aktorius sulaukė galimybės įkūnyti komiksų personažą 2007 metais, filme „Tamsos baikeris“ (angl. „Ghost Rider“).

Po nesėkmingo pasirodymo „Tamsos baikeryje“, Oskaro laureatas vėl sulauks galimybės pasijausti kaip superherojus. „Žmogus-voras. Įženk į vorų visatą“ (angl. „Spiderman: Enter The Spiderverse“) bus naujausias animacinis Žmogaus-voro filmas, tačiau jis gerokai skirsis nuo to, ką esame matę filmuose su šiuo personažu. Pagrindinis herojus nebebus visiems žinomas Pyteris Parkeris, jo vaidmenį perims Miles’as Morales’as. Tuo pačiu filme bus ne vienas, o daugelis Žmonių-vorų, vieną iš jų ir įgarsins Nicolas’as Cage’as. Jo veikėjas bus detektyvas Žmogus-voras, tai yra personažo versija iš 1930-ųjų metų.

Iki dabar yra patvirtinta, kad filme pasirodys bent 5 skirtingos Žmogaus-voro personažai. Filmo režisieriai bus „LEGO filmo“ (angl. „The LEGO Movie“) kūrėjai Phil’as Lord’as ir Christopher’is Miller’is. Filmas pasirodys kino teatruose šių metų gruodžio 14 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles