Prie „Greiti ir įsiutę“ šalutinio projekto prisijungė Idris Elba

Prie „Greiti ir įsiutę“ šalutinio projekto prisijungė Idris Elba

„Greiti ir įsiutę“ (angl. „Fast and Furious“) serijos pradžia buvo gan kukli – 2001 metais išleista pirmoji dalis buvo sėkminga, tačiau niekas negalėjo numatyti, kad tai taps penkta pelningiausia visų laikų filmų serija, o dabar po aštuntosios dalies pagaliau pamatysime projektą su šalutiniais serijos personažais.

Dwayne’as Johnsonas prisijungė prie serijos penktajame filme kaip seržantas Hobsas, o Jasonas Stathamas – kaip Dekardas Šo septintojoje dalyje. Abu personažai greitai tapo serijos gerbėjų numylėtiniais ir dabar jie abu užims pagrindines pozicijas šalutiniame projekte „Hobsas ir Šo“ (angl. „Hobbs and Shaw“).

Filmo režisierius bus juostos „Atominė blondinė“ (angl. „Atomic Blonde“) ir „Deadpool 2“ kūrėjas David’as Leitch’as. Filmo scenaristu bus paskutinių 7 „Greiti ir įsiutę“ scenaristas Chris’as Morgan’as. Kadangi jau yra surinkta pagrindinė komanda, dabar jau yra ieškomi aktoriai antraplaniams vaidmenims. Vienas iš aktorių, kuris prisijungs prie filmo kūrimo bus Idris’as Elba. Jis vaidins blogiuką iš Anglijos, kuris yra tarptautinis teroristas.

Filmavimas prasidės šį mėnesį ir filmas pasirodys kino teatruose 2020 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles