Kiek dar teks laukti naujo Indiana Džounso filmo?

Kiek dar teks laukti naujo Indiana Džounso filmo?

Apie Indiana Džounsą yra girdėję ir jauni ir seni. Pirmoji kultinės filmų serijos dalis „Indiana Džounsas ir dingusios Sandoros skrynios ieškotojai“ (angl. Indiana Jones and the Raiders of the lost Ark“) su Harisonu Fordu priešakyje pasirodė dar 1981-aisiais. Iki 2008-ųjų pasirodė dar trys Indiana Džounso filmai ir visa serija dabar jau laikoma klasika. Su šiais filmais užaugo ne viena karta.  Kai buvo paskelbta, jog bus statoma ir penktoji dalis gerbėjai ėmė džiūgauti.

Buvo planuojama, jog filmas pasirodys 2019-aisiais. Šį sausį paskelbta, kad Stiveno Spilbergo režisuojamas projektas atidedamas metams.  Gandų apie dar vėlesnę premjeros datą buvo jau anksčiau, o dabar jie galutinai patvirtinti. Anot „Variety.com“, filmas pasirodys dar po metų – jau 2021-aisias. Tokia žinia sukėlė didelį kino mėgėjų nepasitenkinimą, nes naujos dalies teks laukti dar trejus metus.

Tiksli vėlavimo priežastis nežinoma. Greičiausiai tiek atidėliojama, todėl, kad galutinis scenarijus dar nesukurtas.  Filmo scenarijų turėjo kurti Deividas Koeppas – paskutinio Indiana Džounso filmo scenarijaus autorius.  Tačiau rašytojas scenarijaus neparašė ir filmą paliko dėl galimybės režisuoti visai kitą projektą. Naujuoju scenaristu tapo Džnonatanas Kasdanas. Jis yra Lorenso Kasdano, pirmojo filmo „Indiana Džounsas ir dingusios Sandoros skrynios ieškotojai“ scenarijaus autoriaus, sūnus. Dž. Kasdanas istoriją pradės kurti nuo pradžių.

Tikėkimės, jog ši, jau popkultūros dalimi tapusi, istorija nenutrūks ir išvysime naujus Indiana Džounso nuotykius. Geriau palauktis trejus metus nei istorijos tęsinio nesulaukti visai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles