Jau planuojama kurti filmą apie urve Tailande įstrigusius berniukus

Jau planuojama kurti filmą apie urve Tailande įstrigusius berniukus

Visai neseniai Tailande nutikęs kraupus įvykis ir naujienos apie jį jau spėjo apskrieti visą pasaulį. Jaunų berniukų futbolo komanda iš Tailando, kartu su treneriu, buvo įkalinti urve daugiau nei 18 dienų ir pusę šio laiko jie buvo visiškai vieni. Gelbėjimo operacijos veiksmai apskriejo visą pasaulį, kai profesionalai gelbėtojai stengėsi plaukti tvinstančiuose urvuose su gausybe įrangos, berniukų ir jų trenerio gelbėjimo operacijai. Geros naujienos pasigirdo tik vakar, kuomet paaiškėjo, kad visa komanda ir treneris buvo sėkmingai išgelbėti.

Tai istorija, kuri įkvėpė daugybę žmonių ir panašu, kad šia jaudinančia istorija susižavėjo ir kino kūrėjai, kadangi jau kalbama apie šio įvykio perkėlimą į didžiuosius kino ekranus. „Pure Flix“ įmonės generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų Michaelas Scottas visai neseniai užsiminė apie šią įstrigusių berniukų istoriją ir visas jų gelbėjimo pastangas, kurias įvertino kaip labai įkvepiančias ir tikrai pakankamas sukurti filmui. Kol kas visa idėja dar atrodo neišvystyta ir ganėtinai sausa, tačiau apie tai dar tik kalbama, tas tereikia palaukti ir pamatysim, kas iš to gali išeiti. Tokie dalykai kaip laikas, yra labai reikšmingi filmų gamyboje ir kai realus, gyvenimiškas įvykis yra dar labai šviežias, tikriausiai nereikėtų per daug skubėti visko vėl judinti iš naujo.

„Pure Flix“ filmų studija daugiau fokusuojasi ties filmais apie krikščionių tikėjimą. Ši studija gali būti žinoma dėl ne tokio jau ir didelio pasisekimo sulaukusio draminio filmo „Dievas nemiręs“ (angl. „God’s Not Dead“). Pirmasis šios istorijos filmas, kuriame vaidino kultinis serialo „Heraklis“ (angl. „Hercules: The Legendary Journeys“) aktorius Kevinas Sorbo, pajėgė surinkti įspūdingą, beveik 65 milijonų dolerių pelną, iš filmo, su vos 2 milijonų dolerių biudžetu. Juosta „Dievas nemiręs“ turėjo ir du tęsinius, tačiau šie nebuvo tokie sėkmingi. Tad, jeigu „Pure Flix“ tikisi papasakoti Tailande esančiame urve vykusią gelbėjimo operaciją, ar tai bus filmas apipintas krikščionybe? M. Scottas taip pat komentavo ir šį klausimą teigdamas, kad filmas tikriausiai būtų prodiusuojamas įprastesnės kompanijas – „Pinnacle Peak“. Apie tikėjimą šiame filme, „Pure Flix“ generalinis direktorius komentavo, kad nebūtina šio filmo kurti kaip skleidžiančio krikščioniškas mintis. Svarbiausia, kad filmas būtų įkvepiantis, kaip ir visa ši istorija.

Atsižvelgiant į tai, kad visa gelbėjimo situacija buvo sėkmingai įgyvendinta visai neseniai, akivaizdu, kad laukia ilgas šio projekto vystymo procesas ir pokalbiai su išgelbėtais berniukais, tad apie tolimesnius projekto įgyvendinimo planus tikriausiai išgirsime dar negreitai. Įvykis vis dar labai šviežias, vaikai ir jų treneris dar tik pradeda psichologiškai atsigauti po to, ką jiems teko patirti, kai jie ilgiau nei dvi savaites praleido tamsiame urve.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles