Tony Hawkas kurs komediją „Back to the Grind“ apie riedlenčių sportą

Tony Hawkas kurs komediją „Back to the Grind“ apie riedlenčių sportą

Retas kuris nepraleido vaikystės su Tony Hawko serijos žaidimais – ar tai būtų pirmieji „Pro Skater“ serijos žaidimai, ar vėlesni „Underground“, „American Wasteland“ ir tolimesni vientisa istorija besiremiantys darbai. Nors paskutiniai žaidimai, tokie kaip „Ride“ (šiame naudojama fizinė riedlentė, veikianti kaip valdymo įrenginys) ar „Proving Ground“ nebuvo itin pasisekę, Tony Hawko vardas daug kam vis dar asocijuojasi su 2000-ųjų nostalgija.

Dabar garsusis riedlentininkas grįžta kaip prodiuseris ir scenarijaus autoriaus patarėjas – sportininkas prisidės prie „Branded Pictures Entertainment“ kuriamos komedijos „Back to the Grind“. Filme bus pasakojama apie penkis vidutinio amžiaus vyrus, atkuriančius jaunystėje pradėtą riedlentininkų komandą vardan to, kad išsaugotų mylimą skeitparką nuo „nemalonaus jaunimo“.

„Labai džiaugiuosi galėdamas būti šio projekto, kuriamo metu, kai riedlenčių sportas plačiai pripažintas tarp kelių kartų, dalimi“ – sako pats T. Hawkas. „Filmas bus smagi pramoginė komedija, kuri dar labiau prisidės prie šio sporto populiarinimo“.

Kol kas neskelbiama, kada ši juosta pasirodys kinuose bei kas taps jos režisieriumi. Bet kokiu atveju galima tikėtis puikaus nostalgijos spektaklio!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles