Noomi Rapace negrįš į „Prometėjaus“ tęsinį

Noomi Rapace negrįš į „Prometėjaus“ tęsinį

Nenumaldomai artėjant antrosios „Prometėjo“ dalies „Svetimas: pažadas“ (angl. „Alien: Covenant“) filmavimo pradžiai, į viešumą patenka vis daugiau informacijos apie naująjį filmą. Šįkart buvo oficialiai patvirtinta, kas laukia Noomi Rapace ir jos veikėjos filmo tęsinyje.

Kaip praneša „The Daily Mail“, kurio žurnalistai kalbėjosi su į „Svetimo“ franšizę su „Prometėjumi“ sugrįžusiu režisieriumi Ridley Scottu, N. Rapace visiškai negrįš į antrąją filmo dalį. Anksčiau buvo kalbėta, kad jos vaidmuo bus epizodinis ir paaiškins, dėl ko naujuosiuose filmuose jos veikėjos daugiau nematysime, tačiau R. Scottas patvirtino, kad N. Rapace jo planuose jau nebėra.

Tai yra ganėtinai keistas posūkis. Pirmosios „Prometėjaus“ dalies pabaigoje buvo galima suprasti, kad N. Rapace veikėja atliks svarbų vaidmenį tolesniuose franšizės filmuose, todėl tikėtina, kad R. Scottas nusprendė kardinaliai pakeisti šių filmų kryptį. Prieš kurį laiką jau paskelbta, kad prie filmo pagrindiniam vaidmeniui prisijungė aktorė Katherine Waterston, prieš kelis mėnesius matyta filme „Steve Jobs“, todėl moterų skaičius filme nesumažės.

Kalbėdamas apie patį siužetą R. Scottas pasakė nedaug. Jis dar kartą patvirtino, kad filmo veiksmas vyks praėjus dešimčiai metų po pirmosios „Prometėjaus“ dalies. Tikėtina, kad jame išvysime visiškai naują mokslininkų komandą su naujais tikslais, ir bus įdomu pamatyti, ar garsusis režisierius kardinaliai pakeis šios franšizės toną.

Jau žinoma, kad į tęsinį tikrai sugrįš aktorius Michaelas Fassbenderis. Juostos filmavimas prasidės šį pavasarį, o filmas kino teatruose pasirodys 2017 metų rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles