Pasirodė pirmasis animacinio filmo „Wonder Park“ anonsas

Animaciniai filmai ir atrakcionų parkai yra glaudžiai susiję istorijoje, tačiau naujas animacinis filmas, kuris ir bus apie atrakcionų parką – tai jau kažkas naujo. „Wonder Park“, tai naujas kino studijos „Sherlock Gnomes“ darbas, kuriame pasakojama apie mažą mergaitę ir jos atrastą nebeveikiantį atrakcionų parką visiškame užkampyje. Šio animacinio filmo kūrėjai jau pasidalino pirmuoju anonsu, kuris nekelia abejonių, jog žiūrovų laukia magiškas reginys „Stebuklų šalimi“ vadinamame atrakcionų parke.

Pats anonsas kol kas nepasako nieko tikslaus ir sužinome tik pagrindus. Mergaitė, vaikščiodama miškuose, medžių tankmėje aptinka apleistus atrakcionus. Įsėdusi į atrakcionų mašinėlę ji pamato, kad parkas milžiniškas ir su trupučiu magijos jis vėl atgyja. Vietoje žmonių, apsivilkusių žvėrelių kostiumus, matome tikrus, gyvus padarus. Šis pirmasis filmo „Wonder Park“ anonsas atrodo gan aiškus, tačiau vis dar užslėptas istorijos kontekstas ir bent jau kol kas, palikta vietos vaizduotei. Ir kol anonsas nepateikia daugiau detalių apie tai, ko galime tikėtis, oficialus filmo aprašymas suteikia kiek daugiau informacijos. Mažosios mergaitės vardas yra Džiunė, o „Stebuklų šalies“ atrakcionų parkas tėra jos vaizduotės vaisius. Šis parkas jai yra kažkas, apie ką ji svajodavo, kai buvo dar visai maža, tačiau apie tai jau buvo pamiršusi, kol tai tapo jos realybe.

Galima sakyti, kad animaciniai filmai ir atrakcionų parkai yra neatsiejami dalykai, tačiau kiek stebina tai, kad per tiek metų kino žiūrovams neteko matyti animacinių filmų giganto „Disney“ kompanijos sukurto filmo apie pramogų parką, atsižvelgiant į tai, kad ši kompanija jų turi daugybę… Kartą buvo pranešta apie „Disney“ projektą, pavadintą „Magic Kingdom“, kuris turėjo būti gyvo veiksmo filmas apie tituluotą parką ir veikėjus, kurie ten gyvena, tačiau jau kurį laiką apie šį projektą nesigirdi jokių naujienų. Manoma, kad šis „Disney“ projektas stringa dėl Jono Favreaus, kuris buvo prie jo prisijungęs, tačiau paskutiniu metu yra užsiėmęs darbais ties nauja „Liūto Karaliaus“ (angl. The Lion King“) versija.

Kol pirmasis anonsas apie naują animacinį filmą „Wonder Park“ yra kur kas daugiau nei trumpas teaser‘is, galima teigti, kad filmas tikrai turi nemažai potencialo pasisekimui. Jis atrodo linksmas, šviesus ir mielas – kažkas tokio, kas tikrai turėtų patikti mažiesiems žiūrovams ir, bent jau kol kas, jame nepamatėme nieko, kas nepatiktų suaugusiems. Kol dar yra nemažai laiko iki filmo premjeros, galime tikėtis, kad sulauksim kur kas daugiau informacijos ir naujienų apie tai, kaip viskas sekasi. Šiame filme išgirsime tokius balso aktorius kaip Matthew Brodericką, Jennifer Garner, Jeffrey Tamborą, Kenaną Thompsoną, Keną Jeongą, Mila Kunis ir Johnas Oliveris. Kino teatruose šis filmas pasirodys 2019 m. kovą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles