Aktorė Kate Mara atsidurs Ridley‘io Scotto režisuotame „Marsietyje“

Aktorė Kate Mara atsidurs Ridley‘io Scotto režisuotame „Marsietyje“

Kino studija „20th Century Fox“ pasiūlė serialo „Kortų namas“ (angl. „House of Cards) žvaigždei, aktorei Katei Marai, pagrindinį moterišką vaidmenį sero Ridley‘io Scotto režisuotame mokslinės fantastikos filme „Marsietis“ (angl. „The Martian“), kurį žymusis kino kūrėjas pradės filmuoti jau šį rudenį.

Anksčiau buvo teigiama, kad derybose dėl pagrindinio moteriškos vaidmens dalyvauja aktorės Jessica Chastain ir Kristen Wiig, tačiau apie jų susitarimus su studija nėra jokių žinių. Greičiausiai aktorės neatitiko studijos keliamų reikalavimų. Panašiai buvo ir su „Prometėjaus“ atranka, kai tuo metu pagrindinį vaidmenį iš savo konkurenčių nagų sugebėjo išplėšti Noomi Rapace.

„Marsiečio“ scenarijus bus paremtas to paties pavadinimo, 2012 metais išleisto Andy Weiro literatūrinio kūrinio motyvais. Jo siužetas suksis apie astronautą Marką Votnį, kuris visiškai vienas atsiduria Marso planetoje. Visas jo ekipažas, manantis, jog Markas žuvo, paskubomis evakuojasi iš raudonosios planetos dėl staiga kilusios smėlio audros.

Pagrindinį vaidmenį filme atliks Mattas Damonas, o filmo premjera numatyta 2015 m. lapkričio 25 dieną. Šiuo metu režisierius baigia visus darbus, susijusius su jo artimiausiu projektu – istoriniu epu, paremtu bibliniais motyvais „Egzodas: Dievai ir karaliai“. Filmo premjera Lietuvoje – gruodžio 12 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles