Žaidimo „Žudikų brolija“ ekranizacijos premjera atšaukta

Žaidimo „Žudikų brolija“ ekranizacijos premjera atšaukta

Kino studija „20th Century Fox“ atšaukė populiarios žaidimų serijos „Žudikų brolija“ (angl. „Assassin‘s Creed“) ekranizacijos datą, kuri buvo numatyta 2015 m. rugpjūčio 8 dienai. Toks pareiškimas buvo padarytas oficialu spaudos pranešimu.

Studija neskelbia tokio sprendimo priežasčių, taip pat neatskleidžia ir naujosios filmo išleidimo datos. Primename, kad dar šių metų pavasarį buvo paskelbtas filmo režisierius. Juo tapo Justinas Kurzelas, kurį pasiūlė juostos pagrindinio vaidmens atlikėjas ir prodiuseris Michaelis Fassbenderis. Jiedu drauge kūrė realistišk1 „Makbeto“ versiją pagal W. Šekspyro kūrinio motyvus.

Tai jau ne pirmas kartais, kai „Žudikų brolijos“ premjera yra nukeliama. Premjerų datos vis būdavo nukeliamos, o studija taip pat neskelbdavo jokios konkrečios priežasties. Dabar yra dar sunkiau suprasti, kodėl studija atsisakė išleisti savo juostą anksčiau numatytu laiku. Galima tik numanyti, jog kūrėjai nespės tinkamai parengti juostos iki numatytos premjeros datos, o kartu, galbūt nori išleisti filmą vasaros sezono įkarštyje, kai tokie projektai sugeba užsidirbti milžiniškus pinigus.

Kita populiariosios žaidimo serijos dalimi taps lapkričio mėnesį pasirodantis žaidimas „Žudikų brolija: Vienybė“ (angl. „Assassin‘s Creed: Unity“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles