Arnoldas Shwarzeneggeris grįš į savo legendinį vaidmenį

Arnoldas Shwarzeneggeris grįš į savo legendinį vaidmenį

Jau labai greitai ateis tas laikas, kai aktorius Arnoldas Schwarzeneggeris iš ateities persikels į praeitį. Kitaip tariant, vos baigęs pristatinėti „Terminatorių: Genizę“ (angl. „Terminator: Genisys“) aktorius planuoja grįžti prie kitos franšizės, legendinio Konano barbaro. Jis pasirodys filme „Legenda apie Konaną“ (angl. „The Legend of Conan“).

Duodamas interviu „The Arnold Fans“ prodiuseris ir scenarijaus bendraautorius Chrisas Morganas prasitarė, kad naujasis filmas bus ne perdirbinys, o 1982-ųjų juostos tęsinys. „Mes tiesiog pratęsime 1982 metų veikėjo istoriją, tik viskas vyks po 30 metų. Per visą tą laiką Konanas bus matęs daug ir buvęs viskuo – vagimi, kariu, piratu, karaliumi ir legenda. O dabar jis tebus senas vyras, vis dar galintis mojuoti kardu“, – teigė Ch. Morganas.

Ch. Morganas džiaugėsi, kad jam suteikta galimybė išpildyti savo svajonę ir pratęsti istoriją, kurią kadais sukūrė ir visam pasauliui pristatė Johnas Milius. „Jis buvo tikras vizionierius. Pasistengsime sukurti tokį filmą, kuris bus vertas žiūrėjimo. Mums labai pasisekė, kad visa komanda yra pirmosios kartos gerbėjai – arba patys prisidėjo prie filmo kūrimo, arba sėdėjo kino salėje per filmo premjerą prieš daugiau nei 30 metų“, – pasakojo prodiuseris.

Jis negalėjo per daug atskleisti apie būsimą projektą, tačiau teigė, kad komanda pagerbs 1982 metų filmą ir atsižvelgs į tuometines juostos vietoves, religijas ir tradicijas. „Studija mums nurodė sukurti 1982 metų vertą tęsinį, o jis buvo gana brutalus. Konanui nebuvo svarbūs gražūs judesiai su kardais. Tada svarbiausia buvo kuo greičiau pašalinti priešą. Mano nuomone, Konanas toks mylimas dėl savo politinio nekorektiškumo. Jis negalvoja, o tik veikia. Žmonėms patinka tokie veikėjai, kuriems ne tik kad nusišvilpt ant civilizacijos, bet jie dar ir ją niekina. Ir tuo pačiu šis veikėjas yra nuostabus kovotojas, lyderis ir draugas“, – pasisakymą baigė būsimos juostos prodiuseris.

Ch. Morganas taip pat pridūrė, kad į „Legendą apie Konaną“ sugrįš bent trys aktoriai iš originaliojo filmo, tik nepasakė, kas. Žinoma, vienas jų bus Arnoldas, o kiti išlieka paslaptimi.

Kada pasirodys naujasis filmas dar neaišku, tačiau prodiuseris tikisi, kad filmavimo darbai prasidės jau šį rudenį, iškart po to, kai bus baigtas „Terminatoriaus: Genizės“ viešinimo maratonas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles