„Call of Duty“ filmas bando pritraukti „Sicario: kareivis“ režisierių

„Call of Duty“ filmas bando pritraukti „Sicario: kareivis“ režisierių

„Activision Blizzard“ yra viena didžiausių žaidimų kompanijų pasaulyje, garsėjanti tokiais kūriniais kaip „Call of Duty“, „Guitar Hero“, „Diablo“, „Warcraft“ ir daugeliu kitų. Pirmasis kompanijos bandymas prasiplėsti į filmų rinką buvo ne itin sėkmingas su „Warcraft: pradžia“ (angl. „Warcraft“), kuris, remiantis pranešimais, jį sukūrusiai studijai „Universal Pictures“ buvo nuostolingas. Kadangi „Warcraft“ netapo finansine sėkme, kurios tikėjosi studija, dabar „Activision Blizzard“ bando paleisti naują filmų seriją, paremtą savo sėkmingiausia žaidimų serija „Call of Duty“.

„Sicario: kareivis“ (angl. „Sicario 2: Soldado“) režisierius Stefano Sollima derasi dėl galimybės padėti paleisti šią seriją. „Sicario“ ir „Call of Duty“ serijos turi keletą panašumų: abi yra susijusios su kareiviais, veiksmu ir kova prieš terorizmą, todėl režisieriui tai nebūtų per didelis atotrūkis nuo dabartinio projekto. Filmo dabartinį scenarijų parašė „Snowdenas“ (angl. „Snowden“) scenaristas Kieran’as Fitzgerald’as, kuris toliau pasiliks dirbti kaip prodiuseris.

Žaidimų seriją sudaro net 14 skirtingų pavadinimų; pirmosios dalies veiksmas vyko Antrojo pasaulinio karo metu, o naujausių žaidimų istorija vystosi ateityje. Nėra aišku kokiame laike plėtosis filmo veiksmas, tačiau būtų logiška pradėti viską nuo ten, kur ir prasidėjo pirmoji dalis, Antrojo pasaulinio karo metu. Filmo išleidimo data dar nežinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles