Pasirodė naujausias „Teisingumo lygos“ plakatas, antrasis anonsas – liepos 22-ają

Pasirodė naujausias „Teisingumo lygos“ plakatas, antrasis anonsas – liepos 22-ają

Po saujelės paviešintų oficialių „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice league“) plakatų ir kitos rinkodaros medžiagos visi pasigesdavo vieno iš pagrindinių superherojų Supermeno. „DC“ pagaliau pasidalino naujausiu komiksų juostos plakatu, kuriame išsirikiavę visi herojai, o pačiame priekyje ir pats Supermenas.

Įdomu, jog „plieninis žmogus“ pavaizduotas su savo klasikiniu herojaus kostiumu ir spėlionės, jog galbūt plakate jis bus apsivilkęs juodąjį kostiumą, nepasiteisino. Tik noriu priminti, kad kiek anksčiau aktorius Henry‘is Cavillas buvo pasidalinęs kadru iš filmavimo aikštelės, kurioje jis vilkėjo juodąjį Supermeno kostiumą.

Kita džiugi naujiena – paskelbta oficiali antrojo filmo anonso data. Anonsas bus pristatytas liepos 22 dieną, kasmetiniame San Diego „Comic Con“ suvažiavime.

Šiuo metu Didžiojoje Britanijoje vyksta paskutiniai „Teisingumo lygos“ filmavimo darbai vadovaujami, režisieriaus Josso Whedono. Dvejų „Keršytojų“ dalių režisieriui teko perimti darbus po to, kai iš režisieriaus pareigų dėl šeimoje įvykusios tragedijos nusprendė pasitraukti Zackas Snyderis. Filmas kino teatrus šturmuos lapkričio 17 dieną, o iki premjeros datos greičiausiai išvysime daugiau nei vieną anonsą.

dctkygcwaaip9kt

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles