Hano Solo filmo režisieriai atleisti vidury filmavimo. Kas juos pakeis?

Hano Solo filmo režisieriai atleisti vidury filmavimo. Kas juos pakeis?

Praėjo gana nemažai laiko nuo tol, kol prasidėjo „Žvaigždžių karų“ šalutinio projekto apie jaunąjį Haną Solo filmavimo darbai. Tačiau vidury visų filmavimų buvo paskelbta, kad filmo režisieriai Philas Lordas ir Christopheris Milleris pasitraukė iš projekto. Apie tai oficialiai pranešė „LucasFilm“ atstovai. Kiek vėliau paaiškėjo, jog režisieriai buvo atleisti iš pareigų.

Kaip pradėjo aiškėti visa situacija, režisierių ir studijos galvos Kathleen Kennedy santykiai pašlijo po tarpinės peržiūros. Jos metu buvo vertinama, kas iki šiol buvo nufilmuota. „LucasFilm“ prezidentei nepatiko, kaip buvo filmuojama juosta ir kad filmas yra „per daug juokingas“, praneša portalas „THe Hollywood Reporter“. Iškilus konfliktui K. Kennedy atleido režisierius dėl „kūrybinių nesutarimų“ ir pati pranešė, jog netrukus bus paskelbta, kas užims režisieriaus vietą.

Su filmo produkcija dirbantis „The Hollywood Reporter“ šaltinis praneša, jog režisieriai ne visiškai suprato veikėją ir kaip filmas turėtų atrodyti. „Žmonės turi suvokti, kad Hanas Solo nėra komiškas personažas. Jis sarkastiškas ir tikras savanaudis“, – rašoma pranešime. Jau nuo pat pradžių buvo kiek keista matyti Philą Lordą ir Christopherį Millerį režisuojant šį filmą, mat jie atkeliavo iš gana stiprių komedijų juostų, pvz. „LEGO filmas“ (angl. „The LEGO movie“). Šaltinis pranešė, jog režisieriai nesitikėjo būti atleisti ir net perkėlė savo šeimas į Londoną, kur ir vyko filmavimas.

Kaip dabar pranešama, „Disney“ ir „LucasFilm“ jau yra numatę pakeitimą išmestiems režisieriams. Kaip praneša anoniminiai šaltiniai, į dienos šviesą jau kelis kartus iškilo Rono Howardo pavardė. Jis jau anksčiau yra kūręs filmą su George‘u Lucasu, tad nieko nuostabaus, kad jis galėtų būti pakeičiančiu režisieriumi. Dar vienas variantas, apie kurį yra kalbama – Lawrence‘as Kasdanas. Jis jau dabar yra prisidėjęs projekto, kartu su sūnumi parašęs scenarijų filmui. Tad projektą jis pažįsta labai gerai. Kas iš tiesų užims režisieriaus kėdę, paaiškės jau netrukus, nes panašu, jog „LucasFilm“ nelinkę laukti ir stabdyti produkcijos.

Kol kas „Hano Solo“ filmo premjera numato 2018 metų gegužės 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles