„Kruvinos skerdynės Teksase“ sugrįžta – pradedami darbai prie naujo perdirbinio

„Kruvinos skerdynės Teksase“ sugrįžta – pradedami darbai prie naujo perdirbinio

Holivudas toliau tęsia siaubo klasikų paieškas, kurias galima vėl išleisti į didžiuosius ekranus ir užsidirbti nemažai pinigėlio iš fanų nostalgijos. Naujas taikinys – 1974-ųjų metų „Kruvinos skerdynės Teksase“ (angl. „The Texas Chainsaw Massacre“). Techniškai, serija visiškai mirusi nebuvo, joje yra aštuoni filmai ir paskutinis buvo išleistas dar prieš dvejus metus, tačiau didžioji jų dalis yra tokie prasti, kad į juos net neverta kreipti dėmesio.

Bet kokiu atveju, „Legendary Pictures“ studija neseniai nupirko filmų serjoss teises ir iškart griebėsi darbų ją atgaivinti. Kol kas žinoma, kad prie projekto prisijungė Fede‘as Alvarezas – 2013-ų metų sėkmingo „Piktųjų numirėlių“ (angl. „Evil Dead“) perdirbino režisierius. Tiesa, kol kas jis apsiima tik prodiuserio darbą, naujųjų skerdynių Teksase režisierius vis dar ieškomas.

Taip pat studija planuoja sekti „Helovino“ (angl. „Halloween“) pavyzdžiu ir naująjį filmą paversti 1974-ų metų klasikos tęsiniu, ignoruojant visas kitas serijos dalis. „Helovino“ serijai šis sprendimas itin pasiteisino, praeitų metų perdirbinys buvo kritiškai bei finansiškai sėkmingas ir šiuo metu vyksta darbai prie dviejų tęsinių. Akivaizdu, kad „Legendary Pictures“ irgi planuoja pasiekti panašų rezultatą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles