Frances McDormand atsisakė vaidinti Džokerio motiną

Frances McDormand atsisakė vaidinti Džokerio motiną

Neatskleisti šaltiniai praneša, kad aktorė Frances McDormand atsisakė vaidmens naujausiame filme apie Džokerį. Pagal neoficialias naujienas F. McDormand buvo pasiūlytas Džokerio motinos vaidmuo.

Praeitą savaitę pasirodė oficialios naujienos, kad vieno populiariausių blogiukų komiksų pasaulyje vaidmenį atliks Joaquinas Phoenixas. Pasak aktoriaus, jis šį vaidmenį pasirinko, nes būtent Džokeris yra vienas iš personažų, kuris gasdina jį patį. Taigi, talentingajam aktoriui belieka pasinaudoti šansu ir sužibėti Toddo Phillipso režisuojamoje juostoje.

Po puikaus pasirodymo filme „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ (angl. „Three Billboards Outside Ebbing, Missouri“) F. McDormand vis dar nėra priėmusi jokių pasiūlymų dėl tolimesnių kino projektų. Taip pat sklinda gandai, kad aktorė gali vaidinti kitame 2020-ųjų „Warner Bros“ filme „Godzila prieš King Kongą“ (angl. „Godzilla vs. King Kong“). Žinant faktą, kad J. Pheonixas ilgai sprendė, ar imtis Džokerio vaidmens, nenuostabu, kad ir F. McDormand staigaus sprendimo dėl Džokerio motinos vaidmens priimti negalėjo.

Naujasis filmas apie Džokerį bus pradėtas filmuoti jau labai greitai – rugsėjį, todėl ir filmo pasirodymo data neturėtų užtrukti pernelyg ilgai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles