Amy Winehouse biografinio filmo filmavimai prasidės kitąmet

Amy Winehouse biografinio filmo filmavimai prasidės kitąmet

Nuo „Ties jausmų riba“ (angl. „Walk the line“) iki „Rėjus“ (angl. „Ray“), iki „Manęs čia nėra“ (angl. „I‘m not there“) iki kito skaičiaus tokių biografinių filmų, turinčių tą magišką atmosferą, kuri muzikantų gyvenimų istorijas paverčia įtikinančiais filmais. Viena muzikantė, kuri mėgavosi didžiule šlove ir sėkme savo trumpame gyvenime, buvo anglų kilmės dainininkė, šešių Grammy apdovanojimų savininkė Amy Winehouse, ir ji susilauks biografinio filmo, kurio filmavimai prasidės kitąmet.

Anot „The Warp“, Amy Winehouse šeima pasirašė susitarimą, leidžiantį kurti biografinį filmą kartu su „Monumental Pictures“ kino studijos režisierėmis Alison Owen ir Debra Hayward. Dar pavadinimo neturintis filmas bus rašomas Brodvėjaus miuziklo „Kinky boots“ scenaristo Geoffo Deane’o, kuris taip pat bus ir pagrindinis prodiuseris.

Biografinio filmo pelnas bus skirtas Amy Winehouse fondui – labdarai, kuri yra dainininkės mirties atminimas norint apsaugoti jaunus žmones nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų vartojimo poveikio bei pasekmių. Amy Winehouse mirė 2011 metais dėl apsinuodijimo alkoholiu, jai buvo 27-eri metai ir šiuo metu priklauso liūdnai pagarsėjusiam „27 klubui“, kuriame yra daugybė ikoniškų muzikantų,tokių kaip Jimi Hendrix‘as, Jim‘as Morrison‘as ir Kurt‘as Cobain‘as,  kurie mirė būdami 27-erių metų.

Viename iš pasisakymų, Amy Winehouse tėvas, Mitch‘as Winehouse pasakojo, jog į šeimą dėl teisių buvo kreiptąsi daugybę kartų, bet jie jautė, jog iki dabar tai dar nebuvo tinkamas metas Amy istorijai papasakoti. Jis taip pat užsiminė, kad dabar yra pats metas atšvęsti savo dukters gyvenimą ir talentą.

„A24“ studija 2015 metais išleido dokumentiką, pavadinimu „Amy“, bet dėl jo Amy Winehouse šeima turėjo didelių problemų, todėl naujasis filmas turėtų pateikti kitą daininikės istorijos pusę.

Tikrasis iššūkis šiam filmui bus aktorių parinkimas ir dainavimas. Amy Winehouse dvasingas ir švelnus kontralto vokalas jos balsą pavertė išskirtiniu populiariosios muzikos jos eroje, todėl jos balso užfiksavimas ir tikslus perteikimas bus labai svarbus norint, kad filmas būtų sėkmingas. Taip pat bus įdomu pamatyti, kaip šis ar kiti būsimi filmai bandys ir atkurs autentiškumą, užfiksuotą filme „Taip gimė žvaigždė“ (ang. „A Star Is Born“), kuomet aktoriai dainavo gyvai, būdami filmavimo aikštelėje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles