„Anarchijos vaikai“ gali sugrįžti į televiziją

„Anarchijos vaikai“ gali sugrįžti į televiziją

Vienas populiariausių pastarojo dešimtmečio serialų „Anarchijos vaikai“ (angl. „Sons of Anarchy“) dar gali sugrįžti į televiziją. Tiesa, kiek kitokiu pavidalu. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, prasidėjo parengiamieji darbai kurti serialą apie „Anarchijos vaikuose“ svarbų vaidmenį turėjusią „Majų“ gaują.

Apie tai prasitarė „Anarchijos vaikų“ kūrėjas Kurtas Sutteris. Mažai tikėtina, kad jis aktyviai prisidės ir prie šalutinio serialo kūrimo, kadangi šiuo metu jis rašo, prodiusuoja ir režisuoja naują serialą „Žiaurusis budelis“ (angl. „The Bastard Executioner“). Projektas yra pradinėse fazėse, todėl laiko rasti tinkamus scenaristus dar yra.

Tuo tarpu pats serialas turi tikrai nemažai potencialo. Motociklininkų gauja, pasivadinusi „Majų“ vardu, buvo pagrindiniai „Anarchijos sūnų“ konkurentai ir sukėlė daugybę serialo konfliktų. Gauja buvo sudaryta iš meksikiečių kilmės nusikaltėlių, susijusių su narkotikų platinimu, todėl tokio tipo kriminalinis serialas visuomet turės nemenką auditoriją. K. Sutteris taip pat neatmetė galimybės, kad į serialą sugrįš ir pagrindiniai „Anarchijos vaikų“ herojai.

Serialu turėtų būti susidomėjusi ir galinga „Anarchijos vaikų“ gerbėjų armija. Serialas pasižymėjo tuo, kad jį kiekvieną sezoną žiūrėjo vis daugiau žiūrovų, kas šių dienų televizijoje nutinka ypač retai. Septynis sezonus (nuo 2008 iki 2014 metų) rodytas serialas, pasakojęs apie motociklininkų klubą ir nagrinėjęs šeimos bei pasitikėjimo temas, garsėjo savo įtemptu siužetu, todėl toks gerbėjų prieaugis nėra itin stebinantis. Nors paskutiniais sezonais kritikų atsiliepimai apie „Anarchijos vaikus“ nebuvo entuziastingi, galima neabejoti, kad susidomėjimas naujuoju serialu bus tikrai didelis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles