Johnas Cena ir Jackie Chanas vaidins viename veiksmo trileryje

Johnas Cena ir Jackie Chanas vaidins viename veiksmo trileryje

Aktoriui Jackie Chanui buvo rastas naujas filmų porininkas – imtynininkas ir aktorius Johnas Cena. Šis duetas vaidins naujame filmo „Ištroškę greičio“ (angl. „Need for speed“) režisieriaus Scotto Waugho sukurtame veiksmo trileryje. Čia J. Cena pakeis Sylvesterį Stallone, kuris naujame trileryje turėjo vaidinti kartu su J. Chanu.

Filmo scenarijus, sukurtas Arasho Amelo, pasakoja apie privatų Kinijos rangovą, kuris privalo padėti naftos darbuotojams išvengti pavojaus, kai naftos perdirbimo įmonė užpuolama Bagdade. Kai tik jis atskleidžia, kad ši ataka tampa ir vienu iš būdų vogti naftą, jis tampa partneriais su buvusiu amerikiečių jūsų pėstininku, kuris gyvena Irake ir moko našlaičius.

J. Chanas prodiusuos šį, kol kas gamybinį „Project X“ pavadinimą turintį filmą, kartu su Joe Tamu, Esmondu Renu ir Hansu Canosa. Paskutinį kartą J. Chanas filmavosi kompanijos „STX Entertainment“ bendros gamybos filme „Užsienietis“ (angl. „The Foreigner“) ir dabar yra „pririštas“ prie ketvirtosios filmo „Piko valanda“ (angl. „Rush Hour“) dalies bei filmo „Kaubojus iš Šanchajaus“ (angl. „Shanghai Noon“) tęsinio filmavimo.

Čia stebina ir imtynininko J. Cenos lindimas gilyn į Holivudą. Nors jis pats sako, kad su imtynėmis dar niekas nebaigta, panašu, kad aktorius tikrai mėgaujasi savo didžiąja galimybe sekti Dwayne Johnsono pėdomis į aktorystę. Dabar, prie savo filmų CV, kuriame yra šių metų filmas „Seksui ne!“ (angl. „Blockers“) ir gruodį pasirodysiantis filmas „Kamanė“ (angl. „Bumblebee“), J. Cena galės pridėti ir dar vieną juostą, kurioje bendradarbiaus su J. Chanu.

Apskritai, visa tai didelės nuostabos tikriausiai ir nekelia, kadangi tokio aktorinio šuolio ir buvo galima tikėtis iš imtynių žvaigždės, virtusios aktoriumi. Tačiau vis tik, šis filmas turi tikrai nemažai potencialo, kadangi tai dar nematytas duetas ir šitai jau savaime yra įdomu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles