Serialas „24 valandos” grįš į ekranus

Serialas „24 valandos” grįš į ekranus

„Fox“ televizija rimtai svarsto atgaivinti serialo „24 valandos” (angl. „24”) franšizę. Planuojama, jog serialo lauktų dideli pokyčiai, vienas jų – moteris pagrindinėje rolėje. Taip pat būtų atsisakyta siužetą sieti su teroristinių išpuolių sustabdymu ir orientuojamasi į kriminalinius nusikaltimus bei baudžiamąją teisę.
Serialo scenarijų planuojama patikėti Howard’ui Gordon’ui, dirbusiam prie ankstesnių serialo sezonų, ir Jeremy’iui Doner’iui, anksčiau rašiusiam scenarijų serialui „Žmogžudystė” (angl. „The Killing”).
Neoficialiais duomenimis serialo pagrindinė herojė užims prokurorės pareigas, o netikėtai išaiškinus konspiraciją, ji priversta lenktyniauti su laiku tam, kad išgelbėtų galimai nekaltus žmones, nuteistus mirties bausme, prie kurių nuteisimo, nuosprendžio paskelbimo prisidėjo ir ji pati.
Tikėtina, jog kiekvienas sezonas apims 24 valandų (paros) laiką ir kas kartą pristatys visiškai naujus personažus. Bet kol kas tai nėra galutinai nuspręsta, todėl daug kas gali keistis.
Serialas „24 valandos” yra apdovanotas „Emmy“ statulėle, todėl natūralu, jog televizija nori susigrąžinti laiko patikrintą produktą. Ankstesnis kūrinys turėjo 8 sezonus, iš kurių paskutinis pasirodė prieš ketverius metus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles