Oficialiai baigtas filmuoti „Deadpool 2“

Oficialiai baigtas filmuoti „Deadpool 2“

Studija „20th Century Fox” skelbia, kad vienas laukiamiausių komiksų pasaulio tęsinių „Deadpool 2” oficialiai baigtas filmuoti.

Darbai „Deadpool 2” filmavimų aikštelėje truko kiek daugiau nei 3 mėnesius. Per šį laikotarpį nepavyko išvengti ir nemalonių įvykių. Rugpjūčio mėnesį kino pasaulį apskriejo liūdna žinia – tragiškos avarijos metu žuvo viena kaskadininkių. Veiksmo scenos su motociklais metu patyrusi motociklų sporto atstovė ir kaskadininkė prarado kontrolę ir nesėkmingai kritusi užsimušė. Dėl šio įvykio filmavimo darbai buvo šiek tiek sustabdyti.

Po visų darbų, viena iš „Deadpool 2“ filmo pagrindinių žvaigždžių Ryanas Reynoldsas savo „Instagram“ paskyroje pasidalino šmaikštoka padėkos žinute:

Ačiū mūsų mylimam kapitonui Davidui Leitchui. Žodžiais sunku tinkamai apibūdinti tavo didelę širdį ir talentą. Myliu savo gimtąjį miestą Vankuverį ir mūsų nepakartojamai talentingą komandą. Jau pradedu ilgėtis buvimo filmavimo aikštelėje. Todėl filmavimo darbus tęsiu iš puikiai įrengtos Josho Brolino svetainės vilkėdamas vien tik apatinius.“

Pirmojo „Deadpool“ filmo, visame pasaulyje uždirbusio daugiau nei 780 mln. dolerių, tęsinys kino teatrus pasieks 2018 metų birželio 1 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles