Tikroji striptizo šokėja iš filmo „Aferistės“ šaukia studiją į teismą dėl neatsakingo jos veikėjos pateikimo

Tikroji striptizo šokėja iš filmo „Aferistės“ šaukia studiją į teismą dėl neatsakingo jos veikėjos pateikimo

STX studija 2019-ų metų rudenį laimėjo aukso puodą su netikėtai geru filmu „Aferistės“ (angl. „Hustlers“). Pagal tikrus įvykius sukurta nusikaltimų drama apie striptizo šokėjas, kurios sėkmingai apgaudinėjo ir apvogė savo Volstryto klientus, gavo ne tik daugybę teigiamų kritikų atsiliepimų, bet ir uždirbo virš 150 milijonų dolerių iš 20 milijonų biudžeto. Tačiau filmo sėkme patenkinti ne visi.

Samantha Barbash, tikroji striptizo šokėja, kurios istorija ir yra atpasakojama, šaukia STX studiją į teismą dėl apgaulingo jos pateikimo filme ir reputacijos pažeidimo. Filme ją įkūnijo aktorė Jennifer Lopez, ir nors jos veikėjos vardas buvo Ramona, Samantha teigia, kad filmo kūrėjai, nesumokėję už gyvenimo istoriją ir negavę sutikimo, išnaudojo jos išvaizdą bei faktus, kurie glaudžiai susieja ją su išgalvota veikėja. Pasak jos, Jennifer Lopez veikėja Ramona turėjo itin daug panašumų su Samantha, tačiau šokėja nėra patenkinta neatsakingu ir iškraipytu šios veikėjos pateikimu. Ji itin atkreipė dėmesį į scenas, kur veikėja vartoja nelegalius narkotikus namuose, kuriame ji gyvena su savo vaiku.

2017-ais metais Samantha buvo nuteista penkiems metams probacijai už didelio masto vagystes bei užpuolimus. Kadangi „Aferistės“ yra paremtas jos nusikaltimais, šokėja taip pat teigia, kad šis filmas ją šmeižia, griauna reputaciją ir kenkia jos dabartiniam verslui kaip grožio salono savininkei. Samantha reikalauja iš studijos 40 milijonų dolerių, taip pat stabdyti filmo platinimą ir atiduoti jai visas fizines kopijas.

Į būsimąją teisminę bylą STX studija kol kas paprastai atsakė, kad jie dar nežiūrėjo į šokėjos skundus bei siūlomas sąlygas, tačiau jie visada gins teisę kurti tikrais įvykiais paremtas istorijas pagal viešus įrašus. Nors ši byla dar tęsis, panašių situacijų, kai tikros istorijos atstovai yra nepatenkinti savo filmo portretais, tikrai nutinka dažniau, ir didžioji jų dalis užsibaigia studijų pergale. Tuo tarpu, Jennifer Lopez už Ramonos vaidmenį jau buvo nominuota Auksiniam gaubliui ir nėra atmetama galimybė jai įteikti ir Oskaro nominaciją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles