Dokumentinis filmas apie Konorą Makgregorą pasirodys jau greitai

Dokumentinis filmas apie Konorą Makgregorą pasirodys jau greitai

Prieš kiek mažiau nei tris mėnesius, MMA kovotojas Konoras Makgregoras(Conor McGregor) nesėkmingai metė įššūkį boksininkui Floidui Mayweatheriui(Floyd Mayweather). Dabar paskelbta data, kada filmas apie jo istoriją išvys dienos šviesą: lapkričio 8.

Tiesa, filmą „Conor McGregor: Notorious“ kol kas galės matyti tik JAV žiūrovai: jis bus rodomas tik ten, ir tik vieną vakarą. Tačiau tikėtina, kad artimiausiu metu bus išleistas ir internete, kur filmą galėtų matyti gerbėjai iš viso pasaulio.

Kol kas tai yra vienintelė oficiali istorija ekrane apie šį kovotoją. Filmas pasakoja apie Makgregoro kelią nuo praktikanto santechniko, gyvenančio iš pašalpų, iki dabartinės pasaulinės šlovės, sėkmės ir neįtikėtinų turtų. Juosta filmuota keturis metus, ir joje galime išvysti labai intymų bei atvirą žvilgsnį į Konoro gyvenimą, bei užkulisius tokių momentų kaip per 13 sekundžių laimėtas UFC čempiono diržas, pralaimėta dvikova prieš Nate Diaz, ir visai neseniai įvykusi kova su Floidu Mayweatheriu. Viską vainikuoja interviu su pačiu Makregoru, nufilmuotas per šio filmo peržiūrą jo gimtajame Dubline.

 

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles