„Mėnesienos“ režisierius Barry‘is Jenkinsas pradėjo filmuoti naują juostą

„Mėnesienos“ režisierius Barry‘is Jenkinsas pradėjo filmuoti naują juostą

Šių metų vasario 26 d. Barry‘is Jenkinsas vis tik atsiėmė Oskarą už geriausią filmą, kuriuo tapo drama „Mėnesiena“ (angl. „Moonlight“, 2016 m.), tačiau ceremonija visiems įsiminė dėl absurdiškos klaidos, kai sumaišius vokus, buvo paskelbta, jog laimėtoju šioje kategorijoje tapo muzikinė dramedija „Kalifornijos svajos“ (angl. „La La Land“, 2016 m.), kol galiausiai viskas buvo išsiaškinta, teisybė atstatyta ir į „Dolby Theatre“ sceną buvo pakviesti tikrieji laureatai. Praėjus aštuoniems mėnesiams režisierius B. Jenkinsas paskelbė apie savo būsimą naują ilgametražį filmą.

Į savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyrą B. Jenkinsas įkėlė pliauškės nuotrauką su prierašu: „1 diena. Pagerbtas. Jaučiuosi palaimintas, privilegijuotas, nenusipelnęs. Bet padarysiu viską, kad būčiau VERTAS pono Baldwino vizijos. Susitiksime kitapus“.

Tokiu būdu B. Jenkinsas pranešė apie savo naują projektą – rašytojo James‘o Baldwino knygos „Jei Bylo gatvė galėtų kalbėti“ (angl. „If Beale Street Could Talk“) ekranizaciją. Kitą šio rašytojo kūrinį – „Aš nesu tavo negras“ (angl. „I Am Not Your Negro“) visai neseniai į ekranus dokumentninio filmo forma perkėlėRaoulis Peckas. „Jei Bylo gatvė galėtų kalbėti pasakoja apie Harleme gyvenančią jauną merginą Tiš – nėščią ir neseniai susižadėjusią, kuri pradeda kovą su laiku tam, kad galėtų įrodyti savo būsimo sutuoktinio Fonio, kaltinamo išžaginus puertorikietę, nekaltumą. Pagrindinius vaidmenis atliks Kiki Layne ir Stephanas James‘as neseniai biografiniame filme „Pergalės spalva“ (angl. „“) įkūnijęs legendinį amerikiečių juodaodį atletą Jesse‘į Owensą.

Istorija, kuri, anot anotacijos ant knygos viršelio, koncentruojasi į „meilę, kuri yra stipresnė už neviltį, pyktį ir neapykantą“. B. Jenkinso rankose gali tapti emocijų ir jautrumo viršūne 2018 m. Šis filmas gali būti bet kuriame kino festivalyje, pradedant Torontu, baigiant Venecija, nepamirštant ir Kanų, kur tikrai galėtų būti pristatytas, jei tik bus pabaigtas laiku – juk jo kūrėjas čia prieš metus buvo „Cinéfondation“ žiuri narys.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles