Išleistas pirmasis filmo „Like a Boss“ anonsas

Kino studija „Paramount Pictures“ išleido pirmąjį filmo „Like a Boss“ anonsą. Šioje moterų vedamoje komedijoje vaidina aktorės Tiffany Haddish, Rose Byrne ir Salma Heyek. Peržiūrėjus pirmąjį anonsą susidaro įspūdis, kad juostoje laukia ne visai švarus karas tarp kelių aršių moterų ir pamatysime, kokie gi rezultatai iš to išeis.

 Filmo „Like a Boss“ anonse rodoma, kaip aktorė R. Byrne ir T. Hadish įkūnija dvi geriausias drauges, kurios mėgina įsiveržti į grožio industrijos pasaulį su nuosava grožio priemonių parduotuve. Deja, svajonės greitai išsisklaido, kai jos sužino, kad jos giliai įklimpusios į skolas. Tačiau pasirodžiusi S. Hayek įkūnijama veikėja, kuri yra grožio industrijos veteranė, išgelbėja dieną ir prisistato merginoms kaip naujoji jų draugė, iki kol dalykai ima krypti nepalankia kryptimi. Galiausiai viskas išsivysto į mūšį tarp dviejų frontų, o viso to rezultatas – smagūs epizodai filme. Panašu, kad šios trys aktorės tikrai turi stiprią chemiją, kuri sužavi ir įtraukia, o tai labai jaučiama naujojo filmo anonse.

Šįkart režisieriaus kėdę užėmė kino kūrėjas Miguelis Arteta, kuris anksčiau dirbo ties tokiais filmais kaip „Aleksandras ir baisiai, labai siaubingai nesėkminga diena“ (angl. „Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day“) bei „Beatričė ateis vakarienės“ (angl. „Beatriz at Dinner“). Pastarajame filme taip pat išvydome S. Hayek, o pati juosta buvo sutikta su plačiu pripažinimu, nors 2017 m., kada filmas buvo išleistas, jis nesužibėjo kitų kino juostų fone. Režisierius M. Arteta taip pat dirbo ir ties daugybe televizijos serialų, tokių kaip „Biuras“ (angl. „The Office“), „Šešios pėdos po žeme“ (angl. „Six Feet Under“), „Naujokė“ (angl. „New Girl“) ir „Succession“. Scenarijų filmui „Like a Boss“ rašė kino industrijos naujokai – Samas Pirmanas ir Adamas Cole‘as-Kelly.

Filmas „Like a Boss“, kaip jau galima suprasti iš pirmojo anonso, pasakoja apie dvi geriausias drauges Mia ir Mel, kurias įkūnija jau anksčiau minėtos aktorės. Jos gyvena savo žydėjimo laikotarpyje, pradeda savo kosmetikos verslą, kurį pradėjo nuo visiško nulio. Gaila, tačiau merginos susiduria su sunkumais ir įklimpsta į didžiules skolas, tačiau čia joms į pakalbą atskuba žymios kosmetikos kompanijos titanė Kleirė Luna, kurios pasiūlymas padėti merginoms, tampa vis labiau viliojantis. Kaip ir galima tikėtis, priimtas sprendimas verslą pradėjusias merginas pastato į dar prastesnę situaciją, kur grožio industrijos reikalai pasidaro nebe tokie gražūs.

Kartu su pirmuoju filmo anonsu kino studija išleido iš naująjį filmo plakatą. Filme „Like a Boss“ taip pat išvysime aktorius Billy Porterį, Jennifer Coolidge, Ari Graynor, Natasha Rothwell, Jessica St. Clair ir Karaną Soni. Nauja komedija kino teatrus pasieks jau ateinančių metų sausio 10 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles