„Akvamene“ išvysime ir Anabelės lėlę

„Akvamene“ išvysime ir Anabelės lėlę

„Akvameno“ (angl. „Aquaman“) režisieriui į filmą pavyko slaptai įtraukti Anabelę iš „Išvarymo“ (angl. „The Conjuring“) filmų serijos. Jamesas Wanas vis dar yra artimai siejamas su antgamtinio siaubo žanru, bet naujausias jo projektas gali jį nuo jo atskirti. Ankstyvųjų „Akvameno“ peržiūrų atsiliepimai buvo geri, o režisierius susilaukė pagyrų už unikalią povandeninio pasaulio superherojaus filmo versiją. Net ir kupinas šviesių spalvų, filmas turi ir tamsesnių atspalvių pateikdamas žiūrovams Anabelės lėlę iš „Išvarymo“.

Apie apsėstosios lėlės pasirodymą filme režisierius daug išsiduot nenorėjo, o žurnalistams besijuokdamas pasakojo taip: „Aš nežinau apie ką Jūs čia kalbate. Nežinau apie kokią užuominą į Anabelę kalbate, bet jeigu ji ir yra, tai gal Patrickas Wilsonas iš tikrųjų yra Edas Vorenas bandantis apsimesti Karaliumi Ormu? Ką galiu pasakyti, gal net visai norėčiau išvysti tokį filmą.“

Paklaustas apie Anabelės lėlę, karalių Ormą vaidinantis, Patrickas Wilsonas teigė, kad nieko apie tai nežino, bet pridūrė, kad jis nebūtų nustebęs dėl tokio J. Wano sprendimo. P. Wilsonas taip pat garsiai nusijuokė išgirdęs apie „Akvameno“ ir „Išvarymo“ visatų sujungimą filme. Nors J. Wanas ir pasakojo apie tai linksmai, deja jis akivaizdžiai tik juokavo ir niekada tokio filmo nekurtų.

O dabar šias viltis palikę užnugaryje, palaukime kol filmas apie jūrų karalių pasieks kino teatrus. Filmui jau yra prognozuojama sėkmė ir jeigu pozityvūs atsiliepimai ir toliau plis tarp žiūrovų, tikrai galime tikėtis dar vieno J. Wano ir aktoriaus Jasono Momoa bendradarbiavimo tęsinyje. Kol kas galime tik laukti naujojo filmo ir nepamirškite dairytis Anabelės jūrose!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles