Paskelbtas naujo „Vyrai juodais drabužiais“ perkūrinio pavadinimas ir išleidimo data

Paskelbtas naujo „Vyrai juodais drabužiais“ perkūrinio pavadinimas ir išleidimo data

„Vyrai juodais drabužiais“ (angl. „Men in Black“) pagaliau gavo oficialų pavadinimą „MIB International“. Pavadinimas buvo atskleistas Brazilijoje šiuo metu vykstančio „Comic-Con“ (dar vadinamo CCXP) metu, o sekmadienį vyks ir šio filmo oficialus pristatymas, kurį organizuoja patys „Sony“. Chrisas Hemsworthas ir Tessa Thompson ne per seniausiai oficialiai užbaigė perkūrinio filmavimo darbus, o pati T. Thompson labai džiaugėsi galėdama ir vėl dirbti su C. Hemsworthu po filmo „Toras: Ragnarokas“ (angl. „Thor: Ragnarok“). O kartu su pavadinimo paskelbimu „Sony“ atskleidė ir pirmąją nuotrauką su naujuoju logotipu.

Naujojo filmo logotipas pavaizduotas tuo pačiu klasikiniu šriftu, bet jis yra juodai auksinis vietoj tradicinių sidabrinės ir juodos spalvų. Taip pat teigiama, kad filmas bus išleistas jau kitų metų vasarą. Tarptautinis filmo pavadinimas taip pat patvirtina filmo idėją, nes jau yra žinoma, kad filmas buvo filmuotas  Londone ir Maroke, kuriame T. Thompson ir C. Hemsworth‘as buvo nufotografuoti apsirengę juodais kostiumais, nuo saulės spindulių pasislėpę po juodais skėčiais.

Filmą režisuoja F. Gary‘is Gray‘jus, kuris taip pat režisavo ir „Tiesiai iš Komptono“ (angl. „Straight Outta Compton“). Filme matysime ir Emma‘os Thompson sugrįžimą, po jos pasirodymo filme „Vyrai juodais drabužiais 3“. Likusią pagrindinių aktorių komandą sudaro Kumailas Najiani‘is, Rafe‘as Spallas, Liamas Neesonas ir Rebecca Ferguson. Dar nėra aišku, ar išvysime Tommy Lee Jonesą ir Willą Smithą, bet fanai tikisi juos  ateinančią vasarą pamatyti bent epizodiškai.

„Vyrai juodais drabužiais“ kino teatrus pasieks 2019 metų birželio 14-tą dieną. Yra didelė tikimybė, kad savaitgalį vysktančiame suvažiavime Brazilijoje bus paskelbtas ir pirmasis anonsas, bet daugiau žinių apie tai neturime.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles