Reese Witherspoon kurs romano „Antras gyvenimas“ adaptaciją

Reese Witherspoon kurs romano „Antras gyvenimas“ adaptaciją

Savo aktoriniais sugebėjimais išgarsėjusi Reese Witherspoon pastaraisiais metais tampa ir viena įtakingiausių Holivudo prodiuserių. Pasak „Variety“, dabar ji su savo prodiusavimo kompanija nusitaikė į S.J. Watson parašytos knygos „Antras gyvenimas“ (angl. „Second Life“) adaptaciją.

Romane yra pasakojama apie moterį, nusprendžiančią išsiaiškinti tikrąją istoriją apie savo sesers žmogžudystę pasinaudodama socialiniais tinklais. Kaip ilgainiui paaiškėja, alternatyvios asmenybės sukūrimas sujaukia pačios moters gyvenimą.

R. Witherspoon ir Bruna Papandrea įkurta prodiusavimo kompanija „Pacific Standard“ pastaraisiais metais kuria vis daugiau su stipriomis moterimis susijusių filmų. Garsiausias jų yra praėjusiais metais pasirodęs trileris „Dingusi“ (angl. „Gone Girl“) – Davido Fincherio režisuotas filmas su Benu Afllecku ir Rosamund Pike priešaky. Lietuvos kino teatruose pastaruoju metu rodytas filmas „Laukinė“ (angl. „Wild“), uždirbęs R. Witherspoon Oskaro nominaciją, taip pat buvo prodiusuotas šios kompanijos. Šią savaitę Lietuvos kino teatruose pasirodysiantis filmas „Karštos gaudynės“ (angl. „Hot Pursuit“), kuriame vaidina R. Witherspoon ir Sofia Vergara, irgi yra „Pacific Standard“ darbas.

Kompanijos planai yra ne ką mažiau ambicingi – „Pacific Standard“ ruošiasi adaptuoti ne vieną žinomą romaną. Tarp jų yra „Dideli maži melai“ (angl. „Big Little Lies“), „Sužadėtuvės“ (angl. „The Engagements“), „Princesių stovykla“ (angl. „Pennyroyal‘s Princess Boot Camp“) bei „The Outliers“.

Kol kas neaiški nei vieno šių filmų premjeros data.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles