Jennifer Lawrence dėl finansų gali atsisakyti vaidmens filme „Keleiviai“

Jennifer Lawrence dėl finansų gali atsisakyti vaidmens filme „Keleiviai“

Net geriausia ir kinų kūrėjų labiausiai graibstoma aktore neretai įvardijama Jennifer Lawrence gali susidurti su studijų vadovų šykštumu. Kaip skelbia „The Hollywood Reporter“, dabar ant plauko pakibo jos pasirodymas filme „Keleiviai“ (angl. „Passengers“).

Pasak šaltinių, J. Lawrence už vaidmenį šiame filme nori gauti 20 milijonų dolerių. Tai nepatinka filmą finansuojančiai „Sony“ studijai, kadangi Chrisas Prattas, taip pat vaidinsiantis šiame filme ir potencialiai turėsiantis kur kas svarbesnį vaidmenį nei jo kolegė, už šį pasirodymą prašo tik 10 milijonų dolerių.

Kaip teigia J. Lawrence atstovai, aktorė nežada nusileisti. Priežastis yra gana paprasta – aktorė jau ne kartą buvo apgauta ir gavo kur kas mažesnius atlyginimus nei kartu su ja vaidinę vyrai. Paskutiniu pavyzdžiu tapo 2013 metų filmas „Amerikietiška afera“ (angl. „American Hustle“). J. Lawrence po šio filmo gavo 7 procentus jo pajamų, kai su ja vaidinę aktoriai – Christianas Bale‘as, Bradley Cooperis ir Jeremy Renneris – gavo po 9 procentus. Kaip teigiama, aktorė nori ištaisyti šią klaidą.

Verta pažymėti, kad net nepradėjus filmavimo „Sony“ susiduria su nemenkais finansiniais iššūkiais. Filmo „Keleiviai“ režisierius Mortenas Tyldumas, išgarsėjęs po praėjusių metų filmo „Vaizduotės žaidimas“ (angl. „The Immitation Game“), už naująjį „Sony“ filmą turėtų gauti nemenką 3 milijonų dolerių čekį. Pridėjus ir tai, kad ankstesnei ir filmavimo taip ir nepradėjusiai šio filmo versijai „Sony“ išleido dar 4 milijonus dolerių, dabartinės studijos išlaidos siekia 40 milijonų dolerių. Kaip filmui, kurio biudžetas turėtų siekti daugmaž 90 milijonų, tai yra tikrai nemenka suma.

„Keleiviai“ pasakos apie kosminį laivą, su tūkstančiais keleivių keliaujantį į tolimą planetą pradėti naują gyvenimą. Per klaidą 90 metų per anksti iš dirbtinio miego pabundantis keleivis nusprendžia kartu prabudinti ir šalia jo esančią moterį, taip pradėdamas įsimintiną meilės istoriją.

Kol kas neaišku, kada „Keleiviai“ gali pasirodyti kino teatruose ar pradėti filmavimą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles