„Keršytojai: Begalybės karas“ bus pirmasis filmas, nufilmuotas tik IMAX kameromis

„Keršytojai: Begalybės karas“ bus pirmasis filmas, nufilmuotas tik IMAX kameromis

Dar visai neseniai kino studija „Marvel“ pranešė, kad galingiausią savo kino visatos filmo „Keršytojai: Begalybės karas“ (angl. „The Avengers: Infinity War“) pirmąją ir antrąją dalis planuoja filmuoti net devynis mėnesius. Šįkart studija pranešė, kad trečiąją „Keršytojų“ fazė užbaigsiantys filmai bus filmuojami tik IMAX kameromis. Tai bus pirmas kartais, kai pilno metro filmas Holivude bus filmuojamas IMAX kameromis nuo pat pradžios iki pabaigos.

Toks sprendimas, greičiausiai, buvo pasirinktas režisierių Anthony‘io ir Joe Russo, kurie po ilgų gandų šleifo dar visai neseniai oficialiai patvirtino perimantys „Keršytojų“ kūrimo vairą iš pirmųjų dviejų dalių režisieriaus Josso Whedono. Broliai Russo IMAX kameromis filmuos ir kelias veiksmo scenas kitame superherojų prigrūstame filme „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“).

„Su „Begalybės karu“ norime padaryti taip, kad dešimt metų kurta istorija sukeltų didžiausią įmanomą malonumą. Jaučiame, kad geriausias būdas pasiekti užsibrėžtų rezultatų ir užbaigti paskutinį skyrių būtų visą filmą nufilmuojant IMAX kameromis“, – teigė broliai Russo.

Negana to, naujos kartos 2D skaitmeninės kameros, kurias kartu kūrė IMAX ir ARRI, yra dar anksčiau ir nenaudotos kuriant filmus. Šis junginys suteikia papildomų galimybių užfiksuoti dar geresnį aukštos raiškos vaizdą, kuris bus tobulai pritaikytas rodymui per IMAX kino teatrų naująsias lazerines projektorių sistemas. Taigi, galim tik pasidžiaugti, jog ne vien Jamesas Cameronas savo filmuose naudoja technologines naujoves.

„Keršytojai: Begalybės karas“ bus perskeltas į dvi dalis. Priešingai nei kiti skaldyti filmai, šis bus pasakojamas dėl elementarių priežasčių – labai plačios istorijos ir begalės veikėjų, kurių sukišti net į 3 valandas būtų tiesiog neįmanoma. Šiame filme pasirodys Keršytojai, Galaktikos sergėtojai, Nežmonės (angl. Inhumans), Juodoji pantera, Žmogus-voras, Kapitonė Marvel ir dar keli kiti veikėjai. Jei viskas pasisuks tinkama linkme, labai tikėtina, jog į „Marvel“ visatą sugrįš ir Ernis, kuris komiksuose buvo vienas esminių veikėjų kovoje prieš Tanosą.

Pirmasis trečiosios keršytojų dalies filmas kinus pasieks 2018 metų gegužės 4 dieną, o antrasis – 2019 m. gegužės 3 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. lile / 2015 gegužės 9

    Saunuoliai, kad nori pabaiga padaryti tokia ispudinga 🙂