Jasonas Clarke‘as suvaidins žymų nacių nusikaltėlį

Jasonas Clarke‘as suvaidins žymų nacių nusikaltėlį

Su kiekvienu nauju kino projektu populiarėjantis australas Jasonas Clarke‘as, kurį visai greitai, o tiksliau nuo liepos 1 dienos, galėsime pamatyti Džono Konerio vaidmenyje filme „Terminatorius: Genizė“ (angl. „Terminator: Genisys“), gavo pasiūlymą suvaidinti vieną garsiausių ir žiauriausių nacių nusikaltėlių Reinhardą Heydrichą nuo jo įsitvirtinimo Trečiame Reiche iki pat tragiško galo.

R. Heydrichas Trečiame Reiche vadovavo Vyriausiajai Reicho saugumo vadybai ir tapo vienu iš taip vadinamo „galutinio žydų likimo klausimo“ arba tiesiog holokausto sumanytojų. Jis sukūrė planą, kaip Vokietija turėtų užpulti Lenkiją ir ją okupuoti. Jis taip pat tapo žinomas dėl savo neregėto žiaurumo ir kruopštumo kankinant jam papuolusius priešus, todėl gavo pravardę „Prahos skerdikas“.

Britų žvalgyba kartu su nuversta buvusia Čekijos vyriausybe 1942 metais surengė sėkmingą R. Heydricho likvidavimo operaciją. Ją 1942 m. gegužės mėnesį įvykdė diversantai Josifas Gabčikas ir Janas Kubiszas. Abu vyrai vėliau žuvo mūšyje kovodami su nelygiomis priešininko pajėgomis.

Juostoje be J. Clarke‘o suvaidins Rosamund Pike, kurią visai neseniai buvo galima pamatyti trileryje „Dingusi“ (angl. „Gone Girl“), aktorei atnešusiame pirmą Oskaro nominaciją, o taip pat Mia Wasikowska ir talentingasis Jackas O‘Connelis, kuris taip pat prieš kelis mėnesius viešėjo kino ekranuose Angelinos Jolie režisuotoje juostoje „Nepalūžęs“ (angl. „Unbroken“).

Projektas bus pristatytas būsimiems investuotojams oficialiame kino forume Kanų festivalyje. Kaip teigia juostos prodiuseriai, filmą turėtų pradėti filmuoti jau šių metų rudenį. Tikėtina, kad kūrėjai taikys į Oskarus, todėl filmą greičiausia pavyks pamatyti 2016 m. rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles