Niujorko policija ragina boikotuoti Q. Tarantino filmus

Niujorko policija ragina boikotuoti Q. Tarantino filmus

Niujorko policija ragina žiūrovus boikotuoti režisieriaus Quentino Tarantino filmus. Priežasties toli ieškoti nereikia. Prieš kelias savaites Q. Tarantino Vašingtone dalyvavo protesto mitinge „Rise Up October“, nukreiptame prieš policijos naudojamą smurtą.

„Negaliu stovėti ir nieko nedaryti, kai matau žmogžudystes… Aš vadinu žmogžudystę žmogžudyste, o žudiką – žudiku“, pareiškė Q. Tarantino, kurio naujausias filmas „Pagiežingas aštuonetas“ (angl. „The Hateful Eight“) kino salėse pasirodys sausio 16 d.

Policininkų asociacijos pirmininkas Patrikas Lynchas į tai reagavo pareikšdamas: „Nieko keista, kad tas, kas savo pragyvenimui užsidirba šlovindamas nusikaltimus ir smurtą, nekenčia policininkų. Policijos pareigūnai, kuriuos Quentinas Tarantino vadina „žudikais“, negyvena viename iš iškrypusių jo filmų, rodomų didžiuosiuose ekranuose. Jie rizikuoja ir kartais net paaukoja savo gyvybes, tam, kad apsaugotų visuomenės vertybes nuo tikrų nusikaltimų ir nelaimių. (…) Atėjo metas boikotuoti Quentino Tarantino filmus“.

Protesto mitingas „Rise Up October“ įvyko praėjus vos savaitei po to, kai ginkluotas įtariamasis nužudė vieną Niujorko policininką. Q. Tarantino tai pavadino „netikusiu sutapimu“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles