Gary Oldmanas rašys vampyrų romaną

Gary Oldmanas rašys vampyrų romaną

Nežinia, ar dėl to, kad vampyrai dabar yra ant bangos paauglių literatūroje, ar dėl to, kad 1992 m. atliktas Drakulos vaidmuo pačiam paliko neišdildomą įspūdį – kaip ten bebūtų, britų aktorius Gary‘is Oldmanas ruošiasi rašyti knygą apie vampyrus. Ir ne šiaip rašyti – G. Oldmanas ketina kuriam laikui visiškai pasinerti į rašymą ir pristabdyti savo aktoriaus karjerą. Tiesa, kiek tokios kalbos atitiks tikrovę – šiuo metu filmuojama juosta „Kosmosas, tvyrantis tarp mūsų“ (angl. „The Space Between Us“), kuriame vaidina G. Oldmanas.

Būsimos knygos siužetas išlieka paslaptyje, tačiau G. Oldmano agentas Douglas Urbanskis atskleidė keletą detalių, papasakodamas, kad istorijos veiksmas plėtosis beveik visiškai apleistame kaime. Čia prieglobstį bandys surasti vienišas vyras, pasipainiojęs vampyro kelyje ir taip užsitraukęs ant savo galvos prakeiksmą, kurį perduos ir paskutiniams apleisto kaimelio gyventojams.

Iš pradžių buvo planuojama trilogija, tačiau D. Urbanskis pažymėjo, kad apie potencialius tęsinius bus galvojama atsižvelgiant į pirmosios dalies sėkmę. „Pirmosios dalies pabaiga paliks skaitytojams troškimą sužinoti, kas toliau nutiko mūsų personažui Magnusui“, aiškino jis.

Pranešama, kad vampyrišką G. Oldmano romaną apsiėmė publikuoti prestižinė leidykla „Simon & Schuster/Atria Publishing“. Ši knyga, kurią savo mintyse G. Oldmanas brandino šešerius metus, anglų kalba knygynuose turėtų pasirodyti jau kitų metų pavasarį. Ar bus verčiama į kitas kalbas ir spausdinama kitose šalyse priklausys nuo to, kaip šiam G. Oldmano literatūriniam bandymui seksis Didžiojoje Britanijoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles